Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek belefér?

Szerintetek belefér?

Figyelt kérdés

A heten egyszer tartok ma egy csalónapot. Családi összejövetel és nagyon sok süti van itt és elengedtem magam. Egyebkent a heten tartottam a diétát. Sőt. Szóval szerintetek elmegy?

Nem egy szelet sütit ettem...sajnos elegge elszaladt velem a ló.



2016. nov. 27. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Valamit nem csinálsz jól,ha falásroham jön rád. Belének nem fér bele, de ha megtörtént nincs mit tenni,nem igaz? Azon kell lenni inkább,hogy ne forduljon elő többször! Egy-egy sütivel olykor olykor nincs gond, de valamiért eljutottál oda,hogy ne bírd abbahagyni... Valami gond lehet az eddigi diétázásoddal... Jól értem,hogy egy hete csinálod?


( kicsit több mint 2hónapos diétázó -7kg - 56kg/158cm)

2016. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
belefér, csak ne legyen belőle rendszer
2016. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeresen is beleférne, a nagy fogyásomkor tuti volt heti 1-2 laza napom. Bár alapvetően akkor is a választott életmódomhoz közel maradtam s én nem is tudok pl. 5000 kcalt enni, mint egyesek (4000 az megy, de nem minden kilengésem ekkora).

Változó, kinek mi fér bele.

Sőt, van, akinek ez egy pozitív ch s esetleg kalória hintáztatás lenne.

Azért gyakori sütikézés nem mindenki szerint egészséges, gondolom, cukros-lisztes sütik, opcionálisan fele ch, fele zsír...

2016. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1: Szó nem volt falásrohamról. Az, hogy az ember megeszik 10 sütit, sima kis hedonizmus is lehet (10 sütiről se volt szó, csak magamból indultam ki s direkt kis számot írtam, én azért komolyabban nyomom bulikon, bár az, hogy egy db süti, nem mond sokat a mennyiségről).
2016. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1.es vagyok... a falásrohamra abból következtettem hogy elszaladt a kérdezővel a ló... de lehet tévedtem, akkor bocsi! :DD
2016. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is bocsi, mert aztán rájöttem, hogy végülis ki mit nevez annak. Nekem az elszalad a ló ilyen hedonista dolog, nem beteges, nem kényszeres, csak jólesik. De tényleg nem olyan világos a különbség. (Sosem tudom, vajon ki mit ért falásroham alatt, én leginkább semmit. Ez olyan, mint a ciki dolgok, mai ifjaknak már minden gáz s gondolom, falásrohamnak nevezik, ha én éhesen megeszem egy csomó ételt, pedig mindössze jóllakom, csak a mennyiség több, mint 2 értelmesebben fogyózó tini teljes napja.)
2016. nov. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!