Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudok ledobni...

Mennyi idő alatt tudok ledobni -50 kg-ott? 178 Kg vagyok 17 éves 185 cm fIÚ Mit kell ennem? Hogy kell mozogjak

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Mellé sport, séta/szobabicikli, ezek nem megterhelőek. Ekkora súlyból, ha rendesen betartod, egy év alatt le lehet dobni "simán" 50-60 kilót.

2016. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mozogni max séta vagy bicikli amíg el nem éred a 110 kilót. Enni meg én dietetikushoz fordulnék, ekkora túlsúllyal a kivizsgálás sem árt, hogy nincs e hormonális gond.
2016. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kodi16 válasza:
Elsősorban szigorú diéta. Az előbbi válaszokban megtalálod ezt a shop.builder nevű oldalt és ott tudsz igazán tájékozódni hogy neked mi lenne a jó étrend. Második pedig, hogy kitartóan edzel és előre összeírod, meggondolod, hogy melyik nap hogyan és mennyit edzel. Javaslom egyszerre csinálj alap dolgokat mint pl. biciklizés, futás és járj kondiba is olyan súlyokkal edzeni amikkel nagy ismétlés számot tudsz csinálni és érzed is a hatását. (Azon az oldalon tudsz olvasni az izomcsoportok edzéséről is) És ha lehet legyen az a célod, hogy a saját testsúlyoddal is tudj edzeni szóval tud magad kinyomni, felhúzni, normális fekvőtámaszt és felülést csinálni ;) Remélem segítettem és hamarosan elérsz valami változást!
2016. dec. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!