Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért szereti minden kövér,...

Miért szereti minden kövér, ha foglalkoznak velük?

Figyelt kérdés

Meg az ő "életcéljukkal" a lefogyással, amit kb akkor érnek el amikor én a lottó ötöst?


A Kövérek többsége szinte mind ilyen!

Szerintem ezen is látszik az akaratgyengeség.


Aki nem ilyen az meg kb ott tart mint a Norbi, és megvalósítja amit kitervelt.. Nyavajgás nélkül..


Miért van ez?


2010. ápr. 30. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Meg az ő "életcéljukkal" a lefogyással, amit kb akkor érnek el amikor én a lottó ötöst?


Stigmatizálsz! Gondold meg milyen súlya van annak, amit írsz.


Kövér voltam, de lefogytam, és nem sírtam, én lennék akivétel? (De soha nem felejtem el, hogy milyen rossz volt.)

2010. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Én nem vagyok kövér, de nem tetszik, amit írsz. Szerintem nem mind ilyenek.

Sok logika sincs abban, amit írtál: "A Kövérek többsége szinte mind ilyen!" Ezt a mondatot beszél meg a magyartanároddal!XD


Na, attól én is ki szoktam bukni, amikor mutogatják a tv-ben a nagyon kövéreket (200 kiló körülieket vagy akár felettieket), akik azt mondják, hogy nem is esznek sokat, aztán amikor felsorolják, hogy mennyit esznek egy nap... Meg megmutatják a hűtőszekrényt, ami dugig van kólával...

Az meg külön felháborító, amikor kiderül, hogy évek óta el sem tudják hagyni a házat (a még súlyosabb egyének), de a kaját kilószámra tömik magukba. Hát hogy az istennyilába keresik meg rá a pénzt? Az állam fizeti, hogy úgy éljenek, mint egy hízódisznó?


Ám ezek az extrém esetek ameikaiak voltak, báris amiket én láttam.

Akik erre az oldalra, ebbe a topikba járnak, azok feltételezem, hogy nem tartanak a 200 kilónál. S hogy fogyni akarnak, azt külön becsülöm!

2010. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Kedves 2. válaszoló én az első vagyok. Te egy értelmes ember vagy. Akik ebbe a topicba írnak, azok már tenni akarnak/tettek azért, hogy fogyjanak! Szerintem is becsülendő! És én sem 200 kg voltam. 75 (egyetem alatt nem volt ídőm mozogni) erről mentem le 55-re. Nah, puff... Pontozzatok le, mert az a fétisem! :D
2010. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ok!


Lehet hogy van kövér és kövér között különbség, viszont komolyan vannak olyanok is a kövérek között akik ilyen szerencsétlenséget csinálnak a kövérségükből, pedig kb 30 kiló plusz van rajtuk, vagy még annyi se..


És valójában nem fogynak le mert nem is törekszenek erre igazán, csak panaszkodnak, a világ nyomora az övékhez képest leányálom!

Kérdezgetnek mindenfélével kapcsolatban aminek soxor semmi értelme max egy divatköntösbe bújtatott valami amit a vak is lát. Okoskodnak, hogy ők már mennyi mindenfélét próbáltak.

Mindezt azért, hogy foglalkozzanak velük, középpontban lehessenek, mert arra már nem futja hogy esetleg azzal foglalkozzanak amivel kéne és célt érjenek.

2010. ápr. 30. 17:50
 5/14 A kérdező kommentje:

Pl itt van egy konkrét példa!


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__82..



És ez minden héten itt rinyál!

2010. ápr. 30. 17:53
 6/14 A kérdező kommentje:

Nameg ezek és a hozzá hasonlók


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__82..



Rubint Réka a Tévében Megmondta...

---

(homlokomra csapok hatalmasat)

2010. ápr. 30. 17:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kétféle kövér van. van az a fajta aki le akar fogyni és ezért minent meg is tesz (és ez becsülendő)és van az a fajta aki le akar fogyni, de nem akar lemondani sem a hízlaló kajákról sem pedig sportolni nem hajlandó. és mindenre csak kifogásokat talál. na ezzel a második csoporttal nem is érdemes foglalkozni mert soha nem fognak lefogyni. jah és van egy harmadik kategória is : a tizenéves gyerekek akik csak azt akarják hallani hogy húúú de sovány vagy és azért járnak ide és teszenek fel olyan kérdést, hogy 170 cm 48 kiló vagyok, szerintetek kövér?.. és hasonlók. na az ilyenekre sem szoktam reagálni. aki értelmes annak próbálok segíteni.
2010. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok. "soxor" Engem meg ettől ráz a hideg...
2010. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én egy szinten egyet értek veled, kedves kérdező. A kövérek 90% arra vár, hogy a sok szemét kaja mellett amit magukba tömnek 0 mozgással, 1 hónap alatt lefogyjanak. És ezt úgy merem mondani, hogy én is kövér vagyok még mindig, DE én teszek ez ellen. 22 kg-ot fogytam eddig, még 30 kg hátra van, de nem sajnáltatom magam, felálltam a fotelből, most már napi szinten mozgok legalább 30-60 percet, mert élvezem. És megtanultam enni, régen én is azt állítottam jaj nem eszek én sokat, de hogy is nem ettem!! Szerintem tessék a kedves kövéreknek megnézni mit eszik egy 60-70 kg-os nő és utána mondják hogy ők keveset/sokat esznek. Van kiút a kövérségből, és most őszintén szívemre tett kézzel megmondom hogy az a hülyeség hogy valaki jól érzi magát a bőrében kövéren egy irtózatosan nagy baromság és önálltatás.

Mint látszik kritikus vagyok a sorstársaimmal kapcsolatban, mert ha nekem megy, akkor mindenkinek menni fog.

2010. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Már megbocsáss kedves kérdező...

Én 14 éves vagyok, 162 cm, és 75-ről fogytam le 63 kg-ra. És mégsem sírtam:D. Hoppá..

2010. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!