Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért szereti minden kövér,...

Miért szereti minden kövér, ha foglalkoznak velük?

Figyelt kérdés

Meg az ő "életcéljukkal" a lefogyással, amit kb akkor érnek el amikor én a lottó ötöst?


A Kövérek többsége szinte mind ilyen!

Szerintem ezen is látszik az akaratgyengeség.


Aki nem ilyen az meg kb ott tart mint a Norbi, és megvalósítja amit kitervelt.. Nyavajgás nélkül..


Miért van ez?


2010. ápr. 30. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

tegnap 17:09

hogyan fogytál le?

2010. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon fáradtságos munkával, 1 év alatt. Először 90 napossal kezdtem, 1 kurát végig csináltam, de rájöttem, hogy az nem jó, és "sima" diétával folytattam a mai napig. Kezdetben heti 3-szor mozogtam, most két naponta. Stagnál a súlyom már jóideje. Így.
2010. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez sajnos tényleg így van. Vannak azok a kövérek, akik lefogynak, de róluk nem hallani, mert tesznek azért, nem pedig itt siránkoznak meg értetlenkednek. A maradék, aki nem képes változtatni az életmódján, sportosan akar kinézni nulla mozgással úgy hogy ugyanazt a szemetet eszi, max kevesebbet, inkább szánalom kategória. Ez pedig nagyszerűen mutatja a benne rejlő akaraterőt vagy annak hiányát.
2010. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
és mennyit foytál?menyi vagy most hány lgrol indultál?
2010. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!