Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régen nagyon szép vékony...

Régen nagyon szép vékony voltam, és le szeretnék fogyni, hogy megint olyan vékony lehessek, mert azóta meghíztam. :S hogy mozogjak, mit és mennyi egyek?

Figyelt kérdés

most 61 kiló vagyok, és le szeretnék fogynni 53 kilóra.(160 cm vagyok.) légyszi segítsetek! nem tesizek a suliban a térdem miatt, tehát futni nem tudok. légyszi írjatok valami tornagyakorlatot, amit itthon végezhetek és bírnám is úgy, hogy nem nagyon sportolok. (belső combomból és a hasamból szeretnék leginkább leadni.)

meg folyton éhes vagyok.

és akárhányszor próbáltam csoki meg minden nasi nélkül lenni, nem bírtaaam.:S légyszi valami étrendet is írjatok.

14L

és légyszi normális válaszokat írjatok, ne írjatok olyanokat, hogy egy 14 éves lányak nem kell fogyókúrázni meg stb. (egyébként szerintem pont, hogy igen, mret minél jobban hízok annál nehezebb lesz később leadni..)

köszönöm.


2010. ápr. 30. 18:58
1 2
 11/11 zsoltiiiiiiiiii válasza:
No vegul sikerult?
2017. nov. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!