Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mintaétrendben valaki segítene...

Mintaétrendben valaki segítene? (Számlálós)

Figyelt kérdés
Azt a fajtát, ahol grammra kivan számolva, hogy mennyi fehérjére, szénhidrátra, zsírra, stb. van szükség. Kb 5 kg feleslegem van, és hiába eszem kevesebbet, iszok többet, és szobabiciklizem-sétálok mindennap, valahogy nem megy. Egy héten már csak egy alkalommal eszem csokit, vagyis az édességről is leszoktam, a teákat csak citrommal iszom, a cukrot is teljesen elhagytam. Kenyeret is kb. 3 naponta eszem, azt is max egy vékony szeletet reggel. Sajnos válogatós vagyok, de azért eszem zöldséget és gyümölcsöt. Utóbbit csak délelőtt. De biztosan a hozzá nem értésem miatt van. :) Valaki tudna segíteni? :))
2010. ápr. 30. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak a mérleget nézted, vagy vettél egy mérőszalagot és le is mérted magad? ;)
2010. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy tavalyi nadrágom a mérce, ami akkor rámjött. :D
2010. ápr. 30. 19:40
 4/12 anonim válasza:
Hát nekem is vannak ilyen gondjaim, de ez nme hirtelen fog bekövetkezni... lassan lassan és egyszer csak azt5 veszed észre hogy már a tavalyi naciban vagy:D
2010. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De jó lenne. :DD Tavaly hülye voltam, koplaltam, mármint úgy, hogy két-három óránként ettem egy marék kukoricapelyhet egy kis tejjel. Két hét alatt négy kg lement. Nagyon sokáig tartottam, vagy egy évig, úgy, hogy ettem-mozogtam normálisan, csak idén valahogy elszaladt velem a ló és elkezdtem zabálni (depis időszakom volt). :D De túl vagyok rajta és szeretném leadni a fölösleget, de most nem akarok ilyen drasztikusat. :D Pláne, mert abban a nadrágban akarok menni egy esküvőre, ami május 29-én lesz. Szóval egyre közelebb az időpont, és még mindig nem tudom begombolni a nadrágomat. :( :DD
2010. ápr. 30. 20:33
 6/12 anonim ***** válasza:
én tudok segíteni, de nem tudom mi a kérdés..
2010. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van egy bizonyos érték, hogy naponta mennyi szénhidrátra, fehérjére, stb-re van szükségünk egy nap. És erre egy mintaétrendet keresnék, de nem találtam. Olyan, h reggeli 10 dkg müzli, 2dl tej, melléírva minden. Nem tudom mennyire érthető. :))
2010. ápr. 30. 20:36
 8/12 anonim ***** válasza:
ha megnyitnád azt a nyavalya linket, amit betettem, már meglenne a válaszod,,,
2010. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megnyitottam, és a kalória kalkulátor van ott. Étrendet keresek, de nagyon szépen köszönöm.
2010. ápr. 30. 21:19
 10/12 anonim ***** válasza:
googlebe beírod: body.builder.hu - le vannak írva az értékek is meg mintaétrend is van.
2010. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!