Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mintaétrendben valaki segítene...

Mintaétrendben valaki segítene? (Számlálós)

Figyelt kérdés
Azt a fajtát, ahol grammra kivan számolva, hogy mennyi fehérjére, szénhidrátra, zsírra, stb. van szükség. Kb 5 kg feleslegem van, és hiába eszem kevesebbet, iszok többet, és szobabiciklizem-sétálok mindennap, valahogy nem megy. Egy héten már csak egy alkalommal eszem csokit, vagyis az édességről is leszoktam, a teákat csak citrommal iszom, a cukrot is teljesen elhagytam. Kenyeret is kb. 3 naponta eszem, azt is max egy vékony szeletet reggel. Sajnos válogatós vagyok, de azért eszem zöldséget és gyümölcsöt. Utóbbit csak délelőtt. De biztosan a hozzá nem értésem miatt van. :) Valaki tudna segíteni? :))
2010. ápr. 30. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ja és még tedd oda mellé hogy alapismeretek, különben nem találod meg. elfelejtettem az előbb írni
2010. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyébként 2 g fehérje testsúlykilogrammonként, és kb 3g szénhidrát/tskg. Tej szar. A fehérje sovány túró, csirkemell, fehérjepor. A szénhidrát reggel zabpehely, nappal rizs és zöldség. A body builder alapismeretek tényleg korrekt. + az is lehet a baj, hogy a bringát kardióként csinálod, nem aerobként.
2010. máj. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!