Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt 10 kiló fogyás...

3 hónap alatt 10 kiló fogyás lehetséges?

Figyelt kérdés

Nővéremről van szó. Nővérem 160 cm és 86 kiló. 1 hete úgy döntött, hogy elege van, és elkezd fogyni. Kitűzött maga elé egy célt, hogy február végére 76-75 kilóra lefogy. (azért február vége mert akkor van a szülinapja)

Nem eszik kenyeret, pékárut, és cukrot sem fogyaszt. Édességeket nem nagyon evett régen sem, így most sem eszik.

Hetente 4-5 alkalommal eljön velem a konditerembe, ahol 1 órát elvan. Mindig megcsinálja amit mondok neki. Enni meg igyekszik 1300-1500 kalóriánál többet nem enni, persze figyeli, hogy ne legyen sok a zsír és a szénhidrát sem.

Én nem vagyok túlsúlyos így fogalmam sincs mi a helyes lépés, de most hétvégén kicsit elkeseredett, hogy nem, hogy fogyott volna 1 hét alatt fél kilót, de hízott inkább fél kilót.

Engem kérdezett, hogy van-e esélye a 75-76 kiló eléréséhez ha továbbra is azt csinálja amit lassan 2 hete csinál. Én azt mondtam neki, hogy simán leadhat 3 hónap alatt 10 kilót, csak legyen kitartó. Viszont ma elbizonytalanodtam, hogy nem mondtam butaságot neki? Nem szeretném, ha mégsem jönne össze, akkor februárban feladja, és visszahízzon. Nővérem kitartó, tényleg megcsinálja amit a fejébe vesz, de sajnos ha nem úgy jön össze ahogy tervezi akkor feladja. Nyugtassatok meg, hogy lehetséges a cél elérése, hogy biztathatom továbbra is.


2016. nov. 30. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Reális ennyit fogyni, de simán elképzelhető, hogy ennyi kalóriával és mozgással neki nem fog összejönni, anyagcsere kérdése.

De teljesen mindegy, 3 vagy 8 hónap, a fő, hogy haladjon előre. Fél kiló semmilyen irányban nem jelent semmit, a testsúly ingadozik. Ha ennyit eszik mozgás mellett, akkor fogynia kell, csak a tempót nem tudhatjuk. Ha életmódot vált, jobbra, az máris pozitív, de bizonyára le is fog fogyni, ha kitartó.

2016. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért hozzáteszem, hogy reális, de bizonyára nagyon kemény ez a tempó. Nekem még az álmaimban sem szerepel ilyesmi, de sokan megcsinálják, ez még hozható egészségesen, minimális izomvesztéssel.
2016. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!