Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor ha eszel valamit...

Most akkor ha eszel valamit azt azonnal le kell tornázni?

Figyelt kérdés
Nemrég óta olvasom ezt a témakört, de már egy csomó helyen láttam, h amint megesznek valamit rögtön elmennek sportolni, de akkor lényegében nem letornázom azt, amit megettem? Lehet rosszul csinálom?, mert én evés után 3 órára rá kezdek el futni meg stb! most kicsit zavar van a fejemben valaki segítsen, mert szerintem az is egy betegség ha eszel valamit és utána rögtön letornázod, nem?????? Egészséges ez? Ráadásul én nem eszem degeszre magam, de 2 percet se bírnék futni ha rögtön kaja után mennék!
2010. máj. 1. 05:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
te csinálod jól ;) nem mellesleg nincs mit letornázni, amíg nem emésztette meg az ember...és igen, ez a "rögtön rohanok tornázni kajálás után" hozzáállás beteges...meg az is, ha valaki koplal és számolja a salátaleveleket
2010. máj. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hehe! Ekkora baromságot!
2010. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!