Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a bőrömmel?

Mit kezdjek a bőrömmel?

Figyelt kérdés

Nagyobb fogyást tervezek, ebből már lement tizenpár kiló, és közel 35 kiló lehet még vissza, de persze folyamatában meglátom.

A fogyás része nem okoz gondot, aránylag egészséges ételeket fogyasztva kalóriaszámlálással fogyok.

Az lenne a kérdésem, mert ebben nem vagyok tájékozott, hogy mire kéne odafigyelnem hogy a megnyúlt bőr a lehetőségekhez képest rendben legyen?

Elsősorban itthon elvégezhető dolgokra gondolok, akár mozgás, vagy bizonyos gyakorlatok, táplálkozás. Mi tehát az elméleti alapja? Tapasztalatok is érdekelnek.

Tudom hogy nincs abszolut megoldás, de ki szeretném hozni a LEHETŐSÉGEIMBŐL A MAXIMUMOT.

Nyitott vagyok minden válaszra megfontolás szintjén, de elsősorban nem csodaszereket és készítményeket keresek, illetve a sebészeti beavatkozás jelenleg abszolut nem jöhet szóba ezért ez utóbbiról kimondottan nem szeretnék választ kapni.

Köszönöm!


2016. dec. 4. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Lassú, maximum heti 1 kg-os fogyás, rendes ètrend, sok zöldsèggel, illetve aerob edzès mellett heti 2-3 teljes testes súlyzós edzès. Ha jól èrtem, rajtas 40+kg volt, ìgy nagy esèllyel lògni fog a bőröd minden próbàlkozás ellenére is, sajnos. Aki fiatal, rendesen étkezik, eddz, annak könnyebb.
2016. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. dec. 6. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!