Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérjeport ajánlotok...

Milyen fehérjeport ajánlotok fogyókúrához?

Figyelt kérdés

Főleg a vacsorát szeretném vele helyettesíteni, mert a csirkemelltől már felfordulok, meg este nem is nagyon kívánok már szilárd kaját. Eddig a Vegabond vegán fehérjéét ittam, de elég furcsa ízvilága van és már kezdem unni.

Lehetőleg olyanra szeretnék váltani amiben nincs szója és finom. Már amennyire egy proteinpor finom lehet.



2016. dec. 4. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A feherjepor nem erre valo. Amugy a Scitec feherjek nagyon finomak.
2016. dec. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Scitectől 100 % casein komplex, Anabolic Whey, Fourstar Protein. Biotechtől Casein Fusion. Ezeket ismerem illetve a a Peaknek is van valami kazeines cucca,de már nem emlékszem a nevére.

"Titkos" tipp: ha keversz hozzá expressz étkezési zselatint és pár orára beteszed a hűtőbe,akkor kész is a protein puding. Diétában megváltás tud lenni. ;-)

2016. dec. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biotech ultra loss shake pont étkezés kiváltásra van, és diétába belefér :) nekem csokis van itthon, finom.
2016. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én BiotechUSA Ultra Loss fehérjeport ittam vacsira mikor fogyóztam fél év alatt 24 kilót fogytam.
2016. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2. ez egy jó ötlet, de én inkább chia maggal szoktam pudingokat csinálni, ami mondjuk inkább takony jellegű mint puding, de megvan a maga bája. :D
2016. dec. 6. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!