Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges így fogyni?

Hogy lehetséges így fogyni?

Figyelt kérdés
Olvastam itt gyk-n egy kérdést, hogy valaki diétázik, és ment is le róla a zsír, viszont izmot is akar veszíteni, vagy valami ilyesmi volt a lényeg. Írták rá, hogy kardiózzon többet, és vonja meg a fehérjét. Ez eddig számomra is világos, hiszen ha nem jutunk elég fehérjéhez, leépülnek az izmaink. Viszont ha mellette zsír is megy le (amihez ugye ch csökkentés kell és magasabb fehérjebevitel, ami pont az előző ellentéte) akkor tulajdonképpen ő mit is eszik? Úgy értem mit kell valakinek ennie ahhoz, hogy zsírt is és izmot is veszítsen? Nem gondolkozom ilyenekben, félreértés ne essék, csak nekem a kettő nem tiszta. Másrészt nem elítélem a kérdés feltevőjét (ha esetleg olvasná, akkor bocsánat) csak érdekel.

2016. dec. 5. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából nem azon van itt a hangsúly,hogy 'mit', hanem azon,hogy 'mennyit'Ehet ő mindent,csak keveset.Fehérjéből meg (sajnos) minimálisat.
2016. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nem. A fogyáshoz kalóriadeficit kell. Sok fehérje és kevés ch pont nem... Napi sokszáz gramm ch mellett is lazán fogyhatsz. Igazán sok fehérje nem jó, sőt káros egy szint után, elegendő fehérje kell az egészséges fogyáshoz. Nos, izmot veszteni nem az.
2016. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint van, aki lazán fogy napi többszáz gramm ch mellett. Aktivitás s típus kérdése :) Aki éhesebb lesz ennyi ch-tól, mintha alig evett volna, annak nem jó.
2016. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!