Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég lesz ez? Vajon van így...

Elég lesz ez? Vajon van így is értelme?

Figyelt kérdés

sziasztok.16éves fiú vagyok,fogyni szeretnék,176 centi vagyok valamint 77 kiló.sokszor volt h hetente eljártam futni egy héten kb 2-3x...a múlt héten megerőltettem magam,lefutottam 4-5 km-t másnapra rohadtul fájt a gerincem,meg a rekeszizmom.ami még most is =(

Vajon így már nem fogyhatok?tervezem h holnap ha jobban leszek megint elmenjek kocogni,csak nemtudom hogy nagyobb bajom lesz-e.

Előre is köszi


2010. máj. 1. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
neked nem fogyni kell, hanem izmosodni ... [link]
2010. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tuti?xd
2010. máj. 1. 23:17
 3/6 A kérdező kommentje:
amugy ha futok,akkor egyben izmosodok is nem?
2010. máj. 1. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. A futás nem izmosít alapvetően. Ásd bele magad inkább az edzésekbe, a fogyókúrát hagyd meg a lusta akaratgyengéknek.
2010. máj. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
izmosodni fogsz a futástól, de nem két nap alatt...bringázz is, ha kezded már bírni a futást, lényeg, hogy nézd, amit belinkeltem fent és akkor nem fog fájni, ha sportolsz...valamit nagyon rosszul csináltál, ha egy hét múlva is fájdalmaid vannak miatta.
2010. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D Ha úszok az is megteszi?
2010. máj. 2. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!