Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor 14 évesen mire figyeljek...

Akkor 14 évesen mire figyeljek, hogy elkezdjek fogyni?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, olyan 10-20 kg +zsír van rajtam. Először is mire figyeljek, hogy működik az egész? Van bennem már néhány alapfogalom, de kéne még segítség. Tudtok ajánlani egy könyvet ami összegzi? Tippeket tudtok adni? Ilyeneket, hogy ne egyek este 6 után vagy igyak sok vizet. Amúgy elkezdtem edzeni is, a fegyencedzést csinálom, tavasszal kezdenék el futni vagy biciklizni. Azt még nem tudom melyiket.

Előre is köszönöm a segítséget.



2016. dec. 10. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A sport elég lesz, lefekvés elott 1-2 órával ne egyel, ha 10-kor fekszel akkor 6-8-if nyugodtan ehetsz. Kerüld ami zsíros, kerüld ami cukros. Szerintem neked ennyi frissen bevezetett sport mellett felesleges számolgatni a kcalt, főleg korodra való tekintettel. Sportolj aktívan es egyel amit megkívánsz, természetesen lehetőleg normális ételt.
2016. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Az is elég,ha napi 45percet sétálsz intenzíven lehetőleg éhgyomorral, megállás nélkül ez fontos!!!
2016. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!