Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 180 cm 65kg 14/F 80kg-val...

Gaborvagyok99 kérdése:

180 cm 65kg 14/F 80kg-val kezdtem most tartok 65-nél. Fogyjak még?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ne, már az is gebe
2016. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne...kezdesz átesni a ló túlsó oldalára. Tényleg ennél több nem állna jól egy olyan magas fiúnak mint te.
2016. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Gyenge izomzattal lehet rajtad felesleg simán, de akkor is inkább tömegelj és utána szálkásíts. Oké, fiatal vagy, de saját testsúlyos edzést attól még végezhetsz.
2016. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sovány vagy, eleve. Inkább legyél erős, ha gebe.
2016. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat csak a hasamon van egy kis zsirreteg , de azon kivul szerintem szalkas vagyok, azt elfelejtettem irni , nem fogyokuraval fogytam le (tehat nem ertem miert ebbe a kategoriaba rakta :cc), hanem sulyzosedzesekkel, jelen pillanatban is szalkasitok , es valaki tudna a feherjeporokkal kapcsolatosan valami pozitivat irni mert gondolkozok rajta ,hogy vasarlok mert sokan ajanlottak. Vagy tovabbra is maradjak rizs,csirke,paroltzoldsegeknel?
2016. dec. 17. 14:43
 6/10 anonim válasza:
34%

Ne!!!!

Bár nem ismerlek, de a vézna nők nem szépek!!!

Most pont arányos lehetsz, és a telt nők nagyn szexiek!

Ne fogyj le anorexiásra, mert az visszataszító!

(vállóók!)

Neee!

2016. dec. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En fiu vagyok nem lany! 😂😂😂
2016. dec. 18. 09:49
 8/10 anonim válasza:
Ha van pénzed ezeket a táplálékokat megvenni, akkor nincs szükséged a fehérje porra. pulykamell, csirkemell, (halból nem ugrik be melyik, de talán a tonhal?!) nagyon jó fehérje forrás. A protein csak akkor kell ha nincsen anyagi háttered és időd. Egyébként a fehérje nem szálkásításhoz kell, hanem izomnöveléshez. De a kettőnek nem sok köze van egymáshoz..
2016. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha fehérje akkor MyProtein :) ezelőtt bizalmatlanul vásároltam meg mert külföldi termék de ugyan cska jo olcsóbb is . Aztán h kijöttem Angliába itt nagyon népszerű. Otthon a Biotech Scitec viszi a prímet. Eszméletlen áron
2016. dec. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne, ha nem látod jónak a tested az nem feltétlenül azt jelenti, h még fogynod kell, kezdj el edzeni!
2016. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!