Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem jött be a fehérje-diéta,...

Nem jött be a fehérje-diéta, mihez kezdjek most? 15 kg feleslegem van!

Figyelt kérdés
Egy hete csinálok egy fehérjeturmixos diétát, amivel fogytam régebben, de most semmi. 15 kilót akarok leadni, és tenni is érte. A sport megvan heti 3-szor, meg az infraszauna is. Napi 2l mentes vizet iszom,és 1 l zöld teát. A kérdésem: mit egyek? 500 kcal-os ebédre gondoltam, de a reggeli és a vacsi mi legyen? Éhezni nem tudok, gyomorbántalmam lesz, de kész vagyok lemondani a kenyérről, a cukorról és minden nasiról. Olyan jó lenne nyárra leadni a nagy súlyfelesleget! Most 71 vagyok, és 56 lenne a nagy boldogság.
2010. máj. 3. 07:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

vacsira ehetnél sovány túrót édesítővel,fahéjjal összekeverve, vagy natúr csirkemellet/halat/rákot, vagy bármi soványat zöldsalátával.

reggelire mehet mondjuk egy teljes kiőrlésű péksüti mondjuk joghurttal,vagy sovány felvágottal,zsírszegény sajttal,zöldségekkel.

szerintem mozogj egy picit többet! (jah,és egyél sok gyümit,azok nem hízlalnak,attól függetlenül,hogy van bennük fruktóz, és nagyon jók az emésztésnek!)(tapasztalatból mondom,hogy nem hízlalnak a gyümölcsök,vékony vagyok,és kilószámra eszem,mégis szálkás vagyok)

2010. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
bocsi,kicsit sok lett a mondjuk
2010. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gyüminél gondolom nem a banánra gondoltál..?
2010. máj. 3. 08:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Vegyél egy táplálkozási szakkönyvet. Ha megérted az elvet, nem fogsz csodadiétáknak hinni, aztán bepánikolni, hogy nem használ. Először is felejtsd el a nyárig 15 kilót, ha télre nem akarsz 25 kiló felesleget. Nem lehet éhezni, és végegesen meg kell változhatni az étkezési szokásaidat. Ezt nem lehet keddről szerdára, idő kell hozzá, fokozatosan lehet váltani.
2010. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

első vagyok:

a banántól sem lesz semmi bajod,de tény,hogy azért azt jobb délelőtt,koradélután enni,később pedig almát,narancsot,vagy ami eszedbe jut:)

2010. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
38%

szia... én elmondom neked hogy hogyan fogytam le 13 kgot 1 hónap alatt

teljesen mindegy hogy mit eszel csak annyi legyen a lényeg hogy inkább naponta többször és keveset és étkezés előtt megittam egy 2dl pohár vizet melybe 2 evőkanál almaecetet töltöttem. az almaecetnek zsírégető hatása van. spotolni nem sportoltam semmit és mégis sikerült leadnom 13 kgot evéssel. jah és volt benne egy kis turpisság szauna övet hasznltam a bőr feszesítésének érdekében naponta 3X30 perc

2010. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez igen! Gratulálok! Almaecet? Még nem is hallottam róla...szauna öv? Ezek szerint tényleg használ?
2010. máj. 5. 15:46
 8/16 maundrel ***** válasza:
"A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad." Légyszíves el ne hidd amiket írt. Az előtte lévő válaszolók mindent leírtak
2010. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem is figyeltem a 0 százalékot. Gondolod, hogy csak viccelt?
2010. máj. 5. 19:42
 10/16 anonim válasza:
Sportolj
2010. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!