Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem jött be a fehérje-diéta,...

Nem jött be a fehérje-diéta, mihez kezdjek most? 15 kg feleslegem van!

Figyelt kérdés
Egy hete csinálok egy fehérjeturmixos diétát, amivel fogytam régebben, de most semmi. 15 kilót akarok leadni, és tenni is érte. A sport megvan heti 3-szor, meg az infraszauna is. Napi 2l mentes vizet iszom,és 1 l zöld teát. A kérdésem: mit egyek? 500 kcal-os ebédre gondoltam, de a reggeli és a vacsi mi legyen? Éhezni nem tudok, gyomorbántalmam lesz, de kész vagyok lemondani a kenyérről, a cukorról és minden nasiról. Olyan jó lenne nyárra leadni a nagy súlyfelesleget! Most 71 vagyok, és 56 lenne a nagy boldogság.
2010. máj. 3. 07:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Heti 3-szori futás, nem kell több mint 10-15 perc alkalmanként! Napi 40-45 perc séta. Kevés vörös hús, sok gyümölcs az alma például csökkenti az éhségérzetet. Este 6 után már ne kajálj, csak a gyümi. Kevés tésztaféle és lehetőleg kerüld a sok kenyér fogyasztását. Sok folyadék a gyors anyagcsere segítésében. Szőlőcukor, banán sportolás előtt. Egyél halat, pulykát, fehér húst. Napi többszöri kevés kaját. Sok sikert!
2010. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Miért vagy 0 százalékos?
2010. máj. 5. 21:44
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés!!! Nem tudom de én is meglepődtem!
2010. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

19:27!


Pedig a "0" százalékos írta az egyik legjobb tippet,és ráadsul normális hangnemben.

Nem kell egyből leszólni a másikat,vannak itt nem kevesen, akik arra utaznak sunyi sz@r módon,hogy lepontozzák a másikat...

2010. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nehogy igál almaecetett ha a gyomrodat nem akkarod tön egyetkreteni jó kis fekéjel egyél keveset é este tornáz fél órát vacsi jokhúrt kefir hetente igy egy kiló én tizenegy kg adtam le februál ota sok sikert
2010. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
bocsi rossz a gépem remélem megérted
2010. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!