Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 nap alatt 2 kiló hízás -...

4 nap alatt 2 kiló hízás - lehetséges?

Figyelt kérdés

2 hónapja sportolok és átálltam egészségesebb étkezésre, eddig leadtam 5 kilót.

Az elmúlt 4 napban többet ettem, azonban minden nap edzettem is 1-1,5 órát.

A tegnapi nap volt nagyon húzós, önmagamhoz képest vacsorára elég sokat ettem (a vacsi diétás volt, azonban megettem bejgliből és mézeskalácsból is vagy 5-6 darabot).

Ma reggel 1,5 óra edzéssel indítottam, ebből 1 óra kardió, a többi erősítés. Utána ettem halat salátával, meg néhány kisebb mézeskalácsot kávéval.

Lehetséges, hogy így is híztam a napokban 4 kilót?? Vagy ez csak átmeneti?



2016. dec. 25. 15:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs, 4 nap alatt 4 kg akart lenni. Szóval 4 kilót hiztam.
2016. dec. 25. 15:54
 2/13 anonim ***** válasza:
A szervezeted nincs a sütikhez szokva. A többségét még nem emésztetted meg, így ott van a beleidben és van súlya. 2 kg zsírt nem szedhettél magadra 4 nap alatt.
2016. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Legyen igazad! :) eléggé elkeseredtem, rendszerint ilyenkor adom fel, de most nem! Csak ne legyen maradandó a "károsodás" 😃
2016. dec. 25. 16:07
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
ja, a javát kiszarod/hugyozod...
2016. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer teljesen el voltam keseredve, mert egyik napról a másikra 2 kg-al több lettem... Aztán eszembe jutott, hogy este benyomtam egy 2 literes tonikot :D Később visszaállt a súlyom.

De most akkor mennyit is híztál? Mert a kérdésben 4 nap alatt 2 kg, aztán meg 4 nap alatt 4 kilót írsz... nem mindegy... :-)

2016. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4 nap alatt 4 kiló jött fel.
2016. dec. 25. 16:42
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Hát, akkor nem tudom...Lehet, izmosodsz is...

Azt viszont tudom, hogy tavaly lefogytam 10 kg-ot, aztán volt egy idő, amikor annyit dolgoztam, hogy nem tudtam figyelni az evésre (mármint a szénhidrát megvonásra) és nagyon-nagyon gyorsan visszajött a 10 kg, pedig ugyanannyit mozogtam :-(

2016. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

"ja, a javát kiszarod/hugyozod..."


:D

Nem gondoltál esetleg egy dietetikai vagy életmódtanácsadói karrieren?

2016. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
igen
2016. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7: 4 nap alatt tuti nem szedett fel kilónyi izmot...


Nyilván főleg salakanyag és víz, nincs ebben semmi különös. Ha nem volt napi legalább 7000 kcal többlet volt, akkor zsír már semmiképp nem lehetett (de ha volt, akkor is nehezen hasznosult mind).

2016. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!