Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 nap alatt 2 kiló hízás -...

4 nap alatt 2 kiló hízás - lehetséges?

Figyelt kérdés

2 hónapja sportolok és átálltam egészségesebb étkezésre, eddig leadtam 5 kilót.

Az elmúlt 4 napban többet ettem, azonban minden nap edzettem is 1-1,5 órát.

A tegnapi nap volt nagyon húzós, önmagamhoz képest vacsorára elég sokat ettem (a vacsi diétás volt, azonban megettem bejgliből és mézeskalácsból is vagy 5-6 darabot).

Ma reggel 1,5 óra edzéssel indítottam, ebből 1 óra kardió, a többi erősítés. Utána ettem halat salátával, meg néhány kisebb mézeskalácsot kávéval.

Lehetséges, hogy így is híztam a napokban 4 kilót?? Vagy ez csak átmeneti?



2016. dec. 25. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
magának egy nagyon ritka folyamat ütötte fel fejét a testében amit úgy neveznek hizomirozóna napokon belül nőni fog a hízás aránya vagyis holnap még csak 4 kiló de holnap után már akár 8 kilóval is hízhat! erre nincs gyógymód csak is ha nagyon sok sós vizet iszik, igyon sok sós vizet
2016. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igazi hízás. Kizártnak tartom, hogy napi 1 kg zsír felmenjen. Én az utolsó 2 napban ettem pár sütit (amúgy nem eszek cukros és lisztes ételeket, de anyukám sütijeinek nehéz ellenállni, meg hát most van karácsony, kicsit lazítok, a többi étel rendben volt), és tegnap 3 kilóval többet mutatott a mérleg. Aztán ma reggel kíváncsiságból ráálltam megint, és 2 kilóval kevesebb volt... Máskor is volt már ilyen, de mindig visszatérek a megszokott súlyomhoz (már nem kell fogynom).
2016. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez csak víz + salakanyag pár nap és visszaáll, ha te is visszaállsz az eredeti étrendre.

Én is így jártam. 2,5 kgval mutat többet a mérleg, a hasam mint egy hordó. Tele vagyok. De ez csak víz + a hasam megfogta a mák szóval rendesen wc-n sem voltam már 2 napja....

Én centivel ellenőrzöm magam. Az valtozatlan a hasam kivételével, amit nem is csodálok a puffadás miatt. :D

A maradék bejglit már betettem a fagyasztóba a romlandó sütiket szétosztottam a családban. Holnap visszatérek a megszokott étrendhez és szilveszterig tartom megint. Addigra visszaáll. Szerencsére szilveszterkor nem csapunk nagy hűhót szóval nagy zabálás már nem lesz. Max csak egy-két szem szaloncukor lesz a bűnöm. De januárban lesz a születésnapom szóval most a torta evésre "gyúrok" hogy ne legyen bűntudatom. :D

2016. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!