Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni de mit...

Le szeretnék fogyni de mit egyek reggelire a suliban?

Figyelt kérdés
Eddig mindig ithonrol vittem szendvicset vagy egy hotdogot ettem de most hogy le szeretnek fogyni nem tudom mit is reggelizzek amivel egesz 14 oráig kibirnám.

2015. máj. 9. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Én néha reggel iszok egy kakaót, suliban nem eszek semmit, és két óráig kibírom. De ha a suliba eszel valami péksütit, vagy valamit, attól még lefogyhatsz. Esetleg valami joghurt... vagy valami ilyesmi.
2015. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
én tortillát szoktam, grillezett csirkemellel, sok zöldséggel és kevés mártással, utána valami gyümölcsöt. Vagy cézár salátát sok csirkemellel, kenyér nélkül, kevés öntettel, natúr műzlit joghurttal ha szereted rántottát hidegen szintén sok zöldséggel, kenyér nélkül
2015. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Reggelire mindent, vacsorára semmit.
2015. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Egyél minden alkalommal fele annyit, mint eddig. De lehet, hogy ha a háromnegyedét eszed, az is jó.
2015. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
92%
Hmmm... Hmmm.... Milyen értelmes válaszok... Először is, a reggeli nagyon fontos étkezés, mivel alvás közben rendszerint nem eszünk, így elég sokáig van tápanyag nélkül a szervezetünk. Mindazonáltal akkor sem szabad felfalnunk a fél hűtőt egy-egy étkezésre... Napi 5 étkezés az ideális, és ha egy fogyókúrás étrendet akarunk összeállítani, nem elég csak a reggeli kakaó ivó, vagy a drasztikus (napfény evő) technika... A cukrokat és minden egyéb szénhidrátot hanyagolnunk kell, mondjuk a diéta korai szakaszában mehet a teljeskiőrlésű kenyér, figyelem a gyümölcsök szigorúan tiltólistán vannak. Ugyanakkor testsúly kilogrammonként 3 gramm fehérjét kell fogyasztanak, aminek túlnyomó részét rendes kajából kell fedeznünk, mint a csirkemell vagy halfélék. A zsírral is óvatosan kell bánnunk, és lehetőleg ne telített zsírsavakat fogyasszunk.(A reggeli tojás belefér és kókuszzsírban sütve nagnagyszerű választás, de ha annyira szigorúak akarunk lenni, akkor csak a fehérjéjét együk.) Zabpehely és fehérje turmix a legjobb reggelire, attól függően, hogy mennyi szénhidrátot akarunk bevinni. Hangsúlyozom, a vega étrend kerülendő, de a paradicsom és egyéb magas szénhidrát tartalmaú zöldségek kivételével fontos fogyasztani őket, mert a vitaminok és ásványi anyagok fontosak. A sültkrumpli nem zöldség... Vitamint is szedhetünk, mint étrend kiegészítő. Az ásványi anyagokkal óvatosan, a túlzott C vitamin bevitel hasmenést okozhat és az egyéb eszetlen diéták súlyos következményeket. A shop builder nevű oldalt és annak cikkeit ajánlom, a sárga kapszula című könyvet és egyéb szakirodalmakat is. A fogyás túlnyomó részt az étrenden függ, de sport nélkül nincs tartós, egészséges és szép eredmény. Heti 0,5-1 kg fogyás felett már ártalmas lehet, viszont az első pár hétben még nem, mert először a szervezet nagyrészt vizet veszít és itt jön a képbe, hogy a nagyon nagy folyadék bevitel ajánlatos. Remélem tudtam segíteni, és ne feledd az fejben tőle el minden :-)
2015. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Előző vagyok. Alvás előtt 1,5-2 órával ne egyél, mert ez a sok sztereotípia hülyeség, hogy 6 után ne együnk meg egyebek... Viszont 1-2 órával elalvás előtt tényleg ne, mivel az megkínozza a gyomrot, hiszen nem egyszerű az emésztés, reflux és imilyen-amolyan betegségekhez vezethet, ha még is eszel mondjuk közvetlen lefekvés előtt. Illetve a fogyókúrának sem jó.
2015. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ne lakják jól teljesen soha, mert evés után pár percre rá elmúlik szépen lassan az éhség érzet. Annyit egyél, amennyire a szervezeteknek szüksége van. Ezt a shop builder segítségével kiszámolhatod. Ja, és ne kardióz, csak aerob jellegű sportot végezz, ha nem akarsz búcsút mondani az izmaidnak... Nyilván nem a zsírt kezdi el először felhasználni a szervezet, hanem az izmokat, szóval a legjobb étrend mellett is vesztesz majd valamennyit.
2015. máj. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szervezetednek* UI.: ne légy felelőtlen és soha ne add fel.
2015. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nyugodtan vigyél szendvicset.

a legjobb az lenne, ha nem délután 2-kor ennél először, hanem addig lenne egy második étkezésed is.

nem hülyéskedek, ha kiegyensúlyozatlan az étkezés, ha rendszertelen, az arra kényszeríti a tested, hogy raktározzon, mert "mi lesz, ha nem lesz?!". a második étkezés lehet egy alma, egy pohár joghurt vagy ilyesmi, amit meg tudsz enni akkor is, ha a szünetből csak 5 perc a tiéd.

reggelizz olyat, ami teljesértékű, elég energiát ad és nem éhezel miatta délutánig.


én egyébként gyakran szoktam zabkását enni reggelire, mézzel és némi szezongyümölccsel, mert egészséges, laktató még egy kisebb adag is belőle. ja meg finom! ha gondolod, próbáld ki!

nekem jobban bejött, mint a szendvics, mert lassabban szívódik fel, tovább kitartok vele. :D de mindenkinek más a jó.

2015. máj. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Két kisebb szendvicset ami vékony szelet rozskenyér vagy teljes kiőrlésű zsemle, benne egy darab grillezett csirkemell vagy főtt tojás vagy pulykasonka, esetleg még kevés sajtkrém, és sok uborka vagy retek vagy saláta. Az egyiket megeszed 9-kor, a másikat 11-12-kor.
2015. máj. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!