Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most hogy is van ez? Így...

Most hogy is van ez? Így valaki fogyott már?

Figyelt kérdés
Reggel egyél úgy mint egy király,délben mint egy normális ember,este mint egy szegény.
2010. máj. 3. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
xD milyen közmondást találtál kixD
2010. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pontos mondás így hangzik: Reggel, mint a király, délben, mint a polgár, este, mint a koldus. Van benn eigazság mivel reggel a leggyorsabb az anyagcserénk, de emellett figyelj arra is hogy mit eszel, úgy biztos a fogyás.
2010. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért fifikás fajta az ember, kitalál mindenfélét, hogy ne kelljen a fenekét felemelnie és mozogjon :D ....és az sem zavarja, hogy csak látszateredmény van ...
2010. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első:ezt nem én találtam ki!

Második:Köszönöm a normális választ,ne pontosan tudtam a közmondást!:)

Harmadik:Van akinek bejön,van akinek nem!Csak kérdés volt!

2010. máj. 3. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
egyébként lehet ebben valami. hiszen ha belegondoltok reggel kell a legtöbb energiát bevinni, aztán délben már kevesebbet , este meg épp csak valami könnyűt vacsizni. ha ezt betartaná mindenki nem lenne ennyi elhízott ember. jó melette valami mozgás is kell, de már ez is sokat jelentene.
2010. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!