Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel lemegy 3 hét alatt...

Ezzel lemegy 3 hét alatt olyan 6 kg? És 6 hét alatt a 10? kg

Figyelt kérdés

Készítettem egy edzéstervet:

(Azért keddel indul, mert holnaptól kezdem el.)


Kedd:

Futás 3 km, dvd torna

Szerda:

2 dvd torna

Csütörtök:

3 km futás + dvd torna

Péntek:

3 km + dvd

Szombat :pihi nap

Vasárnap:

3 km + dvd


Következő hét ugyanez, de 4 km-es futással. Az azt követő pedig 5 km-es futással. Az 5 km fölé nem megyek.

Ezt 6 hétig akarom csinálni. Aztán elég a heti 4 alkalom is majd.


Étkezés:

Reggel mindig joghurt. Ebédre egy tányér leves + pici második, ami főként zöldségből, gyümölcsökből és halból, csirkemellből áll.


Este: 1 alma


Ezt is 6 héten át.


2010. máj. 3. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

:) ja, jó, csak kedden futsz, szerdára izomlázad lesz, aztán majd nem akarsz futni.


Ellenben ha tényleg megcsinálod, akkor biztos lesz is eredménye :)

2010. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
vagyis csütörtökre biztos nagy izomlázad lesz :)
2010. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nme lesz, mert rendszeresen futok. Edig a 4 km-t értem el. Napi szinten kijárok.


Nekem annyi az új benne, hogy el akarom érni az 5 km-t, és beiktattam a dvd tornát, hogy csökkenjen a combom, fenekem nagysága is. Valamint lecsökkentettem az ételt.

2010. máj. 3. 21:50
 4/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Van, ahol hülyén írta ki a betűket valamiért, vagy le is hagyta. De azt hiszem, érthető.
2010. máj. 3. 21:50
 5/17 A kérdező kommentje:
Én ezt komolyan megcsinálom. remélem el is érem vele a minuszokat.
2010. máj. 3. 21:51
 6/17 anonim ***** válasza:
hát a kaja része úgy rossz ahogy van. azt meg kétlem hogy 6 héten át csak egy almát fogsz vacsorázni. 4. nap után kaparod a falat az éhségtől az 5. nap meg jól bezabálsz. rendes étrend kell napi 5-6 kis adag, csökentett szénhidráttal.
2010. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Figyelj csak!

Én már próbáltam mindent, nem ment. Ha a vacsora kimarad, minden rendben van. Nem vagyok egy farkas éhes típus. nekem az ebéd a fontos. Attól ki lennék ,ha az nem lenne. De az ebédem mindent tartalmaz majd. Hús, zöldség. Megoldom.

2010. máj. 3. 22:20
 8/17 anonim ***** válasza:

Akkor talán próbálj meg normálisan kajálni, és varázslat fog történni! Egyél 3 óránként. Reggel a natur joghurtodba keverj egy kevés sima zabpelyhet. Aztán jöhet a csirkemell/hal kevés rizzsel. Ez úgy napi 4x, az utolsó húst már zöldséggel edd. Lefekvés előtt meg tolj sovány túrót.

Ha nem akarod ezt csinálni, akkor is jegyezd meg, és majd ha pár év múlva még mindig nem érted el a céljaidat, akkor adj neki egy esélyt.

2010. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
az étrend szarnál is szarabb...az edzésterved meg egy rendszeres hobbisportoló edzésterve, ha ilyen edzett vagy, akkor csináld, de egyél normálisan
2010. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Lehetetlen.

Ha valahogy mégis összejönne, 12 hét múlva nagyjából +12 kg.

2010. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!