Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha belekezdtek a...

Szerintetek ha belekezdtek a léböjtkúrában, és mozgok minden nap, nem leszek rosszul?

Figyelt kérdés

A tesi órákra gondolok, igaz csak 45perc de nagyon kemény. :'( és ha bele kezdek, akkor nem lehetek rosszul?

Nem fogyás miatt akarom ezt annyira, igaz az is jó lenne ha 2-6kg öt tudnék fogyni, de leginkább azért hogy ki méregtelenítsen.

16 éves lány vagyok, kb. 158-164cm között, 66kg.

Azért kéne is fogynom, mert így nem érzem jól magam, hamar faradok es hát csúnya is vagyok.

Italokat a Dr.-valami nevu--ket vennem meg. 5napos lesz.

Csak fékek hogy rosszul lennék. Tudom így kár bele kezdeni, de azért akarom én , csak félek.

Válaszokat előre is koszonom, es utólag is sikerekben gazdag, boldog új évet kívánok mindenkinek!!



2017. jan. 1. 23:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Na bele kezdtem ma. Zöldbúzafű koktéllal kezdtem, ez finom volt.

Holnap zöldség levet iszok, amiben van paradicsom, cékla, hagyma, zeller, sárgarépa(lehet van még más is).

Ettől nagyon félek mert nem finom, mert ma este felbontottam és hát nagyon rossz. Nem tudom hogy fogom holnap meginni, es pont a suliba. Majd csak valahogy lemegy. Szerdát várom mert ananász levet fogok inni és az biztos finom. Nem ettem annyi kenyeret hozzá, mert nem bírtam , bár vízből sem csúszott le 3liter :((( de holnap megpróbálom meginni, és 2,5-3liter vizet is. Nehéz nap lesz, mivel 8oram is lesz, és a kenyér se csúszik annyira,( nem izlik) pedig szoktunk enni rozskenyeret. Ja, és már éhes is vagyok :((ma csaltam is mert 2 db felvágottat ettem, 4szelet ubival. Holnaptol nem szeretnék már csalni, ezért piritva fogom enni, fokhagymával bekenve.

Egyáltalán nem fáj a fejem, nem szédülök, nem érzem magam fáradtnak. Bár holnapi nap után lehet rosszul leszek :') majd leírom hogy milyen volt, ha valaki szeretné csinálni akkor találjon valami normális és igaz állításokat is róla. Szép estét. :))

2017. jan. 9. 22:22
 12/12 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy írtál :)

Még mindig azt mondom, kár erőlködni a rozskenyérrel. Szerintem attól még éhesebb leszel. Ha jól akarod csinálni, de végképp nem bírod kaja nélkül, inkább nyers zöldséget (esetleg gyümölcsöt) egyél, az uborka pl. pont jó lenne, mert elég lédús.

Pont a vegyes zöldséglé a leghasznosabb mind közül, az ananászlé persze finom, de több benne a szénhidrát, ezért nem kizárt, hogy nagyon éhes leszel tőle.

Ha befejezed a kúrát, ne egyél össze rögtön mindenfélét. Zöldségekkel, levesekkel indíts, és fokozatosan állj vissza a többi ételre. Továbbra is igyál sok vizet, de ne erőltesd túlságosan, ha nem esik jól. Inkább többször igyál keveset, mint egyszerre egy litert.

2017. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!