Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hat kilót fogytam, hogy lehet ez?

Hat kilót fogytam, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két hónap alatt hat kilót fogytam úgy, hogy semmit sem tettem érte. Volt valami két hónapja, ami lelkileg kissé kikészített,ennek köze lehet hozzá? Nem zavar, hogy fogytam, sőt, még így is van rajtam egy kis felesleg, de aggódok, hogy ez így egészséges-e. Nem változtattam az étkezési szokásaimon, az ünnepek után padig féltem mérlegre állni (sütemények, késői vacsi..) de most kiderült, hogy megint fogytam. Nem értem, hogy lehet ez?
2017. jan. 2. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A lelki problémától csak abban az esetben lehet fogyni, ha nem eszel miatt, vagy kevesebbet eszel, mint korábban.

Ha ugyanazt és ugyanannyit eszel, mint eddig, első körben kérj egy laborvizsgálatot, különös tekintettel a cukorra és a pajzsmirigyre, aztán majd mond rá valamit az orvosod.

2017. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem mértél le pontosan semmit sem, biztos, hogy a "lelki" (azaz érzelmi, idegi) hatás volt az, ami miatt feszültebb voltál és valójában kevesebbet ettél a megszokottnál.
2017. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De most már viszonylag kiegyensúlyozottnak érzem magam, mégis az utóbbi két hétben ment le az utolsó két kiló. Pont az ünnepek alatt.
2017. jan. 2. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Stresszes állapotban az emésztés kevésbé hatékony, van, aki ettől is tud fogyni. Nyilván nem egészséges, már maga a stressz sem. De ha már lement az a pár kiló, ne kezdj még ezen is aggódni, főleg, ha már a lelked rendbejött.
2017. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!