Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy fogytam 2 és...

Lehetséges, hogy fogytam 2 és fél nap alatt 3 kilót?

Figyelt kérdés
Elmentem egy gólyatáborba, ahol nem nagyon jött be a kaja, így kevesebbet ettem. Nem voltam sose éhes, és még nem is mozogtunk nagyon sokat 5km séta + napi 15p torna, de ennyit mozgok itthon is. Ahogy elindultam, megnéztem a súlyom 75 kiló volt, és ahogy most hazaértem meg 72. Most vagyok 14 éves úgy 10 kg felesleggel, amit szeretnék ledolgozni, így, hogy annyit eszek, hogy ne legyek éhes + még sportolok is úgy napi fél órát, bírnám? Fogynák? De erősödnék is?

2016. aug. 26. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vesztettél egy kis vizet,meg kiürültek a beleid. Ennyi történt.
2016. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Azt megtettem az indulás előtt is. Gondoltam rá.
2016. aug. 27. 00:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,sporttól függvén!
2016. aug. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
3kg zsír leadásához 21000 kalóriát kell elégetned. Napi energiaigényed kb 1800, sportolsz is egy kicsit, az még plussz 200-300 (igen túlbecsülve). Napi 2100 kalória az energiaigényed. Ha semmit sem ettél volna, 3nap alatt 6300 kalóriánál nem égethettél el többet. Szóval tuti, hogy nem fogytál annyit, de ha akarod, bebeszélheted magadnak.
2016. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem tudom mi lehetett :)
2016. aug. 27. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit az 1-es válaszolt Az van. Becsíptem egy vírust, feküdtem 2 napig tea-keksz -ropi- kóla. -4 kg és csak a beleim ürültek és veszítettem némi vizet... Szóval ez nem fogyás.
2016. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múltkor sikerült nem egész egy nap alatt ennyit fogynom. Fogalmam sincs, mi történt, lehet alva maratonfutó vagyok.:D Bár nekem eléggé szokott ingadozni a súlyom, nyilván a víztől.
2016. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen méred magad, akkor láthatod, hogy ennyit simán ingadozik a súlyod...
2016. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemrég egy (kb. súlytartó) nap alatt -2 kiló volt, előtte 3 egyértelműen kalóriadeficites nap alatt +3 kiló.

Mivel nem hiszek abban, hogy a testem nem tiszteli a fizika törvényeit, nem tartottam különlegesnek a dolgot.


A testsúly még akkor is ingadozik, ha ugyanúgy eszel, étrendváltozás vagy mozgás hatására pedig még inkább képes rá.

2016. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!