Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyen vékony csípőm/de...

Hogyan legyen vékony csípőm/derekam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér viszont a derekam az nagyon nagy s szeretnék vékonyabbat/karcsúbbat de nem tudom hogy hogyan kezdjek bele.

S.O.S

Kérlek segítsetek!



2017. jan. 3. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy kövér de a derekad széles akkor az sajnos genetika, amin nem tudsz változtatni. Ilyen az alakod. Kivéve fűzővel de a káros
2017. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És fűzőt honnan tudok szerezni?
2017. jan. 3. 19:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Fűzőboltban.
2017. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Fehérneműboltban, vagy netről
2017. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lány vagy vagy fiú?
2017. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy az a természetes ha széles a csípőd.


De ha nagyon extrém szélesedésről van szó akkor ott a felesleggel van baj. Javaslom hogy egészségesen táplálkozz és járj el úszni, futni, vagy egyéb olyan sportot válassz ami jól átmozgat és feszesít.


A fűző hülyeség.

2017. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

A fűző egy baromság, megnyomorítja a belső szerveidet és mellé még kib^^tt röhejes is.

Sporttal tudsz rajta valamennyit alakítani akkor is, ha genetika áll a dolog mögött.

2017. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. jan. 3. 19:38
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Az a baj hogy a genetikára fog midnenki mindent. Az ha valaki kövér, vagy sovány akkor vagy betegség miatt az, vagy ig azért mert nem eszik eleget, vagy túl sokat eszik és keveset mozog.



Nem egy kövér emberrel találkoztam aki lusta volt és mindent a genetikára fogott. Lehet egy kis túlslyod, vagy egyáltalán nincs semmi bajod, csak szélesnek látod magad, szerintem nincs veled semmi baj. De ha szeretnél megbizonyosodni erről akkor dobj fel magadról egy képet és mondjunk véleményt. Ne ess kétségbe!

2017. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. jan. 3. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!