Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem zabálom tele magam,...

Ha nem zabálom tele magam, csak simán normális étkezés után meghánytatom magam attól még nem vagyok buimiás, ugye? Ez nem olyan komoly? Ki csinálja még?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak simán fogyatékos.
2017. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért, szerinted bármikoris normális meghánytatni magad? Bulimiás vagy, elmondom neked.

Fordulj orvoshoz, ha nem akarsz elpatkolni.

Én végignéztem, ahogy egy barátnőm majdnem belehalt. úgyhogy szedd össze magad!

2017. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaj, de ismerős. Olyan vagy máris, mint a drogfüggők: én uralom, bármikor abba tudom hagyni, nem vagyok függő, én AKAROM csinálni, nem betegség, csak most ezért-amazért ideiglenesen csinálom, de utána majd abbahagyom... hülyeség, ne ámítsd magad. Hamarosan olyan hiánybetegségeid lesznek a hánytatás miatt, hogy nem tudsz majd nem zabálni, aztán bűntudat, újabb hánytatás... onnan meg sem állsz a legaljáig. Beteg vagy, fordulj szakorvoshoz mielőbb.
2017. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ételmérgezés miatt hánytatod meg magad, az már kóros, pszichológus segítsége szükséges. És igen, ez bulimia.
2017. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a bulimia.


Viszonylag gyorsan hiánybetegségekhez, erőnléti és koncentrációs problémákhoz vezet, aztán a gyomorsav szétmarja a nyelőcsöved, esetleg a légcsöved is egy idő után, a fogaid elromlanak és kihullanak.


Így:

[link]


Te pedig így fogsz kinézni:

[link]


A bulimia halálos betegség. A túlélési esélyei kb. a rákos betegségekéhez hasonló - azoktól mégis retteg mindenki, ettől nem.


Nem szégyen, hogy beteg vagy. Nem hiszti, nem fogyatékosság. Betegség, amit kezelni kell. Be kell látnod ezt és segítséget kérned, mert az bizony sajna már a te felelősséged!

2017. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De igen, bárhogy hánytatod magad, bulimia.

Kivéve, ha gyomorrontás, alkohol, stb.

2017. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a bulimiás, aki tele eszi magát aztán hányik. Az a bulimiás, aki hánytatja magát. Ha csak egy tictacot eszel és azt hányod ki, akkor is bulimiás vagy.

Egyébként igen, sokan csinálják rajtad kívül, elég komoly agybaj, de a többség nem fordul orvoshoz, csak amikor már késő.

2017. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attol meg h nem bulimia ugyan olyan veszelyes, sot megduvabb, mert az osszes tapanyagot kihanyod, raadasul attol h mindennap hanysz sok betegseged lehet
2017. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!