Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ido alatt lehet 5kg...

Mennyi ido alatt lehet 5kg fogyni termeszetes modon?

Figyelt kérdés

14eves lany vagyok.160cm vagyok es 55kg a cel 50kg.

2napja kezdtem el a "fogypokurat"

Napi 5x eszek kissebb adagokat de eddig meg mindig becsuszott valami edesseg vagy chips

Ez ellen mit ajanlanatok nektek mi valt be es hogy ment az elso het?


2017. jan. 5. 16:34
 1/5 A kérdező kommentje:
*fogyokurat
2017. jan. 5. 16:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Mozdulj!
2017. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 10 héttel számolhatsz. Jó lesz, amit csinálsz, de a "becsúszásokat" próbld elkerülni. Hamarosan hozzászokik a szervezeted a kisebb adagokhoz, onnantól már nem lesz olyan nehéz.
2017. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokáig fog tartani. Főleg ha minden nap "becsúszik" valami. Igazából azt gondolom, hogy neked nem fog sikerülni.
2017. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy gond, hogy becsúszik valami, ha így is deficitben maradsz, fogynod kell.

Nekem nem becsúszott, hanem mindig jelentős mennyiségű édességet ettem fogyáskor. Igaz, nem cukrosat, mert attól éhes lettem volna.

Viszont én nagy étkezéseket tartok, a kicsiktől éheznék. Nem tudhatom, neked hogyan jó, bár egy életmódváltás mindig jobb, s a mozgás is eléggé kell, akár akar fogyni az ember, akár nem.

Egyél eleget, kalóriában és tápanyagban is. Tinilányok néha túlzásba viszik a szigort...

2017. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!