Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vágjak vissza, h...

Hogyan vágjak vissza, h elkerüljem a cikizést?

Figyelt kérdés

Kezdődik újra az egyetemi időszak és én ismét összekerülök a lakótársnőimmel. Igyekszem odafigyelni az étkezésemre, próbálok egészséges lenni, meggondolom,h mit fogyasztok és mit nem. Ez itthon megy a legjobban, mert a családom támogat ebben, míg a lakáson néhány lánytól a piszkálódást kapom. Miért nem eszek ilyen-olyan kaját, régen pedig megettem, miért különcködök... Senkire sem próbálom ráerőltetni az új szokásomat, senkinek sem pampogom,h ez és ez a kaja milyen egészségtelen...Szívesen elkísérem őket a mekibe is, csak a hamburger helyett valami salátát eszek. "Csendben" csinálom a rutinomat. De még is piszkálódnak és néha már gyomorgörccsel megyek vissza, főleg az egyik lány miatt, aki a "legdurvább". Ez a "durva" csajt úgy képzeljétek el mint egy elkényeztetett szöszi kislány, botoxolt szájjal, tetovált szemöldökkel, nagy műkörmökkel és műszempillával. A testfelépítését nem szeretném elemezni, nehogy az jöjjön le bárkinek is, h lemondom. Lényeg, h a vékonytól messze van.

Az alkoholt sosem bírtam, sosem szerettem igazán, de most már tényleg minimális mennyiséget fogyasztok, csak akkor ha alkalom van rá. Szívritmuszavarom is van, ezért is kell odafigyelnem a kajára és a szeszekre... Viszont van olyan eset, mikor a csajok "csak úgy" alapon vesznek valami töményet és berúgnak. Én 1-2 felest megiszok velük, h mégse mondják, h bunkó vagyok és ennyi.

Legkésőbb este 11 órakor már szeretnék aludni, de van hogy a "durva csaj" és egy másik még vihorásznak lámpafénynél, nem hagyva minket, a többieket pihenni... Vagy mire már kezdek álomba szenderülni, akkor felriadok arra, h a képembe tartják a mobiljaikat és "ciki" fotókat próbálnak készíteni (nem csak rólam, azokról is akik szintén aludni szeretnének). Volt már példa, h mérgemben reflexből kiütöttem a telefont az egyik lány a kezéből és még neki állt feljebb...

Szóval: Már most kezdenek szervezkedni, h mi lesz holnap, h valószínű megint ivászat lesz stb. én meg már előre rettegek... De nem csak ettől, hanem a beszólásoktól is.


Ti hogy tudnátok ilyen esetekre reagálni? Én sajnos mérgemben van, h nem tudok hirtelen "frappánsat" vissza szólni, így azt hiszi(k), h bármi beszólás elfér rajtam.. Mit tudok tenni? Már csak pár hónapot kellene kibírni, de azt se nyűggel szeretném átvészelni :( Segítsetek kérlek! :(


2017. jan. 9. 20:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, h nem teljesen idevaló kérdés, de hátha ti jobban megértitek a dolgot! :) Köszi szépen! :)
2017. jan. 9. 20:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Járj el boxolni. Az erőszak igen is megoldás.
2017. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szörnyű lehet.. :/ Nem tudsz mással lakást bérelni. Amúgy én azt tanácsolom , hogy főzz egy kicsivel többet a kajádbóp és kínáld meg őket, hátha megtetszik nekik is , és látják hogy jófej vagy. Ülj le velük beszélgetni kedvesen , hogy miattuk sosem tudod kialudni magad , ezért rosszak a jegyeid is stb.
2017. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
<látod, ez a puhány megoldás, te próbálod őket megváltoztatni, ahelyett, hogy magad változnál meg.
2017. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok megfutamodós típus, de ezektől biztos elköltöznék a saját lelki nyugalmam érdekében.

Addig meg szólj vissza nekik, hogy tr velük ellentétben vigyázol az alakodra.

Jaj nagyon szánalmasak...

2017. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a kedves valaszokat, bar az egyik hozzaszolot nem ertem, aki olyat irt, h en megakarom oket valtoztatni... Eppenseggel kiemeltem, h senkire nem tukmalom ra a szokasomat.

A jofejseg nalam alapbol meg van mert ennek a hiszterianak is mindig parolok rizst ha megker ra, mert a fozesi tudomanya a tukortojasig jutott el, meg a natur csibemellig. Sosem kerek cserebe semmit, de ezentúl azt hiszem, h feltételeket szabok, h keszitek neki rizst ha ejjel nem fog engem zavarni az alvasban..

Mar azert nem koltozok mert olyan 2 honapot fogunk mar csak egyutt lakni, erre az idore meg felesleges. Amugy a tobbiek is azon a velemenyen vannak, h egy kibirhatatlan szemelyiseg, csak amikor isznak, akkor ugye mindenki fel van toltodve energiaval es nagyobb az osszhang es a kozos hulyeseg amivel ugyebar nekem semmi bajom, de mindennek van hatara ugy erzem. Tegnap osszeszolalkoztunk vele tobben, es mergeben hazament mert nem azt csinaltuk (nem oda mentunk) amit o szeretett volna.. 😂😂😂 Ugyhogy olyan jo nyugodalmas ejszakam volt, h az hihetetlen! Mindenki 10 orakor mar elment aludni, aki meg nem tudott az csendben laptopozott es nem voltak hangos vihoraszasok! 💪🏻 Es szerencsere a mai este is ilyennek igerkezik ❤ Tudom, h nehez barkivel is egyutt lakni, de az h nem vagyok tekintettel a masikra... Azt ugy nem lehet. Sajnos o szuletesetol fogva mindrnt megkapott amit akart. Egyke. Sosem kellett osztoznia semmin igy fogalma sincs rola, h mi az az empatia... 😊

2017. jan. 11. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!