Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 3 óra edzés így 3 hét...

Napi 3 óra edzés így 3 hét alatt menne?

Figyelt kérdés
szóval azt kell tudni ,hogy níncs súlyfeleslegem csak zsír 168 cm/51 kg a fenekemre híztam meg combra illetve nagyon minimálisan a hasamra(de az majdnem lapos) onnan szeretném eltűntetni a zsírt de fogynom nem hiszem kéne ha mégis foogok ami elkerülhetetlen az se baj...reggel gyorsgyalogolnék 1 órát éhgyomorra délután futnék 1 órát mivel akkor melegebb van -jobban izzadok-méregtelenítés szempontjából jobbnak tartom mint ha reggel futnék illetve este lefekvéselőtt 1 órát még tekernék az étkezésem meg úgy lenne hogy délelőtt gyümik(alma,narancs,kiwi,barack,eper) ebédre párolt zöldség +grillcsirke,hal délután meg zöldségeket rágcsálnék(paprika,kigyóubi,retek,paradicsom)annyit ,hogy ne legyek éhes.Így sikerülhetne szép alakot formálnom?
2010. máj. 5. 00:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és ezt bírnám tartani mert szeretek sokat mozogni és eddig se lustultam csak rendszertelenül sportoltam de ha betartom gondolom eredményesebb lesz..hétvégén tartanék pihinapokat akkor csak 1 óra aerob torna
2010. máj. 5. 00:04
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyit sportoltál eddig? Mert ez rengetegnek tűnik... Napi egy óra bőven elég lenne szerintem, mert nem fogod tuni hosszútávon ezt a tempót bírni. Ugyanezt mondanám a kajára is, nagyon jó amiket írtál, csak nincs semmi szénhidrát. Ha reggelire beiktatnál zabpelyhet vagy teljes kiőrlésű kenyeret, szerintem tök jó lenne. Próbáld meg úgy kialakítani, hogy gondold át, ezt az életformát képes vagy-e nem csak 3 hétig, hanem évekig tartani, különben ha egyszer abbahagyod, szaladnak fel a kilók (mondjuk nem vagy túl sok most se. :D).
2010. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát hízni nem tudok mivel 3 napig csak zabáltam ez volt kb 2 hete de a mérleg egy kicsit se mozdult.A zabpehellyel próbálkoztam de egyszerűen nem megy le a torkomon ,kenyért meg nem kívánom annyira de ha igen akkor reggel ennék néha max (1 szelet/42 kcal)olyan van nekem külön itthon ha elérném álomalakomat természetesen kicsit többet ennék de fokozatosan emelném csak nem egyből olyan 100 kcal/hét sportolást folytatnám,eddig napi 1-2 órát 1-2 alkalommal 3 óra görkorizás is volt edzettem ahogy éppen összejött de izomlázam sose lett
2010. máj. 5. 00:22
 4/13 A kérdező kommentje:
nem mintha akartam volna :D
2010. máj. 5. 00:23
 5/13 A kérdező kommentje:
amúgy azért 3 hetet írtam mert az olvastam több helyen is ,hogy akkor látható már eredmény és kíváncsi vagyok ez igaz-e
2010. máj. 5. 00:24
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát csináld, aztán majd kiderül meddig és hogyan bírod.


Én annyit tudok, hogy egyszer napi 20-30km-t bringáztam, alig ettem valamit, és kb a harmadik napon már azt hittem meghalok, de csináltam 1 hétig, és nem direkt, csak hülyeségből úgy mentem dolgozni, bringával, és nem volt időm, kajálni mert sok volt a munka, meg néha még melóból is kellett menni ide-oda, aztán mindenhova bringával mentem :)

Hát egy hét alatt sztem fogytam pár kilót, bár nekem nem tünt fel, csak utána taliztam egy haverommal, akinek az első szava az volt:

- hát neked meg hova tünt a melled? :)

2010. máj. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3 óra edzés??????? Talán olimpikon vagy? Szerintem a tested ezt nagyon nem fogja elviselni ráadásul ilyen kaják mellett ha én ennyit sportolnék szó szerint felfordulnék!
2010. máj. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lásd be ennyi edzést nem bírnál végigcsinálni. Napi 3 óra az rengeteg. És fölösleges is, az izmoknak szükségük van pihenőre, ami idő alatt "újratöltődnek".

NEmbeszélve arról hogy ilyen kaja mellett nem is birnád végigcsinálni. Ahhoz sokkal több fehérjét kéne enned elsősorban. (ennyi mozgás mellett legalább a testsúlyod 2szeresét grammban mérve. 51 kg = 51 gram*2=102 gram tiszta fehérje, és nem párizsi meg virsli!!!)

Inkább állj rá a heti 3-4 szeres edzésre, és akkor sem kell feltétlen 3 órákat.

2010. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem értem mért írjátok ,hogy sok..nekem valamiért örömet okoz ha ennyit mozoghatok..báár igaz ,hogy én 5 éves korom óta erre vagyok tanítvca hogy sok mozgás(napi 2-3 óra) mert táncosztályos voltam általánosba hát majd kipróbálom ,hogy bírom...csak még annyi ,hogy ugye ha megfelelő pulzusszámmal csinálom akkor ez zsírégető lesz és nem izomépítő?mert nem bánom ha izmos is leszek kicsit de végülis a célom a karcsúsodás
2010. máj. 5. 08:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem azzal van bajon, hogy azt írod, nem vagy kövér, és a paramétereidből ez látszik is (inkább sovány vagy). Ehhez képest olyan drasztikus diétát tervezel, amivel kiéhezteted a szervezeted. Ezzel azt éred el, hogy amint normálisan kezdesz kajálni, őrült iramban fogsz hízni, akármennyit sportolsz. Gondolom, "alakformálás" címszó alatt nem ezt értetted.

Ha alakot akarsz formálni, azt speciális gyakorlatokkal lehet, amit amatőrök nem tudnak neked megmondani, minimum egy ezdő kell hozzá. Ettől függetlenül mozoghatsz sokat, csak nem biztos, hogy a végén elégedett leszel.

2010. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!