Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 3 óra edzés így 3 hét...

Napi 3 óra edzés így 3 hét alatt menne?

Figyelt kérdés
szóval azt kell tudni ,hogy níncs súlyfeleslegem csak zsír 168 cm/51 kg a fenekemre híztam meg combra illetve nagyon minimálisan a hasamra(de az majdnem lapos) onnan szeretném eltűntetni a zsírt de fogynom nem hiszem kéne ha mégis foogok ami elkerülhetetlen az se baj...reggel gyorsgyalogolnék 1 órát éhgyomorra délután futnék 1 órát mivel akkor melegebb van -jobban izzadok-méregtelenítés szempontjából jobbnak tartom mint ha reggel futnék illetve este lefekvéselőtt 1 órát még tekernék az étkezésem meg úgy lenne hogy délelőtt gyümik(alma,narancs,kiwi,barack,eper) ebédre párolt zöldség +grillcsirke,hal délután meg zöldségeket rágcsálnék(paprika,kigyóubi,retek,paradicsom)annyit ,hogy ne legyek éhes.Így sikerülhetne szép alakot formálnom?
2010. máj. 5. 00:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg igazából nagyon senki nem tudna segíteni nekem semmilyen edző meg csodacucc mivel mindenkinek más módszer jó a fogyáshoz valaki le tud fogyni koplalással nagyon szépen és megis tudja tartani( élő példa erre legjobb bnőm nagyon dagadt volt de mesélte h egyszer kétszer "elfelejtett" enni és most nagyon szép alakja van) míg másnak ez egyáltalán nem megy sőt jojo lesz belőle szerintem ez az étrend amit leírtam nem drasztikus és mint már mondtam hízni nem tudok..szerencse..
2010. máj. 5. 09:27
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem napi 3 óra edzés túlzás. szerintem ha csak kicsit figyelsz az étkezésre (kevés szénhidrát sok fehérje) és mellette 1 órát edzessz simán lemegy a háj. ezt onnan tudom,hogy én is viszonylag vékony vagyok de most télen feljött egy kis háj. 10 napja elkzedtem rendesen edzeni (napi kb 1 óra) a kajára is figyelek és már most látható az eredmény.
2010. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Belinkelnél egy fényképet magadról? A paramétereidből inkább az látszik, hogy nagyon sovány lehetsz....
2010. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!