Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FONTOS! Holnap hazamegyek a...

FONTOS! Holnap hazamegyek a vidékre, hogy oldjam meg az egészséges étkezést?

Figyelt kérdés

Egy részről nagymamámnál lakom, aki ilyen rakottkrumpli-pörkölt-töltöttkáposzta-rántotthús kombókat szokott az asztalra tenni, és megsértődik, ha nem eszem meg. Őt nem lehet ilyennel meggyőzni, hogy ez nem egészséges.

Másrészről az ösztöndíjamból már nem jön ki annyi, hogy otthon is én vegyem a kaját :S


HELP! 3 kg-t fogytam 2 hét alatt és NEM AKAROM, hogy visszajöjjön, amíg otthon vagyok! szerencsére mindig van nála vmennyi zöldség meg gyümölcs, de mégis, hogy bújjak ki a nagy lakomák alól, és mit egyek helyette, ha csak abból lehet dolgozni, amiket ő megfőz??? :S:S:S

1 hétig leszek otthon...:(


2011. jan. 10. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél belőle nyugodtan csak keveseket.

Aztán mondd a mamának, hogy ideges vagy egy vizsga miatt, ezért nincs étvágyad, vagy fáj a gyomrod még, nemrég beteg voltál, vagy elkaptál valamit és diétáznod kell, fáj a fogad és nem tudsz enni...stb. kegyes hazugságok.

2011. jan. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
utána meg menj el sétálni
2011. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi probléma, ha ezekből ebédre eszel. Nem tudom, hogy készíti a rakottkrumplit, de ha nagyon oda akarsz figyelni, akkor tejfölt, sajtot nem eszed meg a tetejéről, a tojásból eszel többet, a krumpliból kicsit kevesebbet, a kolbászt el is hagyhatod belőle. De, mondom, ha eszel belőle rendesen, akkor sincs gond. Nem kell púpozott tányérral enni, amíg csak beléd fér :). A pörkölt meg rántott hús kifejezetten jó is, hisz fehérje. Igaz, hogy ott a panír, de ha nagyon akarod, leszedheted róla, de amúgy se olyan nagy mennyiség az 1 húson lévő panír. A pörköltet pedig nem muszáj tésztával enned, ha van zöldség azzal is eheted, illetve, én már csináltam azt is, hogy egy pohár joghurtot ráöntöttem a husira s így ettem meg vacsira, nagyon finom volt. Én már 5 hónapja áttértem egy egészségesebb életmódra, fogytam is bőven, de ez nem jelenti azt, hogy mindent 100%-osan lecseréltem :).
2011. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!