Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi kb.1000 Kcal mellett mi...

Napi kb.1000 Kcal mellett mi várható?

Figyelt kérdés
15 kg feleslegem van, és egy léböjt hatására jól összeszűkült a gyomrom. Átlagosan napi 1000 Kcal-t eszem meg, nem is bírnék többet. Mikorra lesz meg az eredménye? Mellette heti 3-szor mozgok, két pici gyerek mellett többre nincs időm, lehetőségem. Nem eszem fehér kenyeret, édességet, illetve szénhidrátot és fehérjét együtt. Este 6-kor salátával tömöm tele magam, és azzal kész. Mit gondoltok? Mikorra lesz ebből valami eredmény?
2010. máj. 5. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

eredmény, lefogysz kb 2 -3 hónap alatt és visszahízol 30 kgot a 4. hónapban


sport és kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozás

2010. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

2 éve így fogytam 78kilóról 72re, kb 2 hónap alatt. De mellette tornáztam is itthon. Akkor jól tudtam lakni, délután répát rágcsáltam, meg kis sonkát stb.. A heti 1 kiló lement. Egy év alatt 3kilót híztam, amiben a karácsonyi zaba is benne volt:) Most 1400kcal-t eszem, próbálok akörül maradni (1200alá semmiképp se megyek) és a szénhidrát bevitelt számolom még, ami napi 150g lehet maximum és az is inkább kora délutánig. Ezzel nem várom a heti 1kiló mínuszt, de talán ezt már lehetne életmódváltásnak hívni, igy azt gondolom, ezt későbbiekben is bírom tartani.

Nem érdemes 1200kcal alá menni, mert az anyagcsere lelassulhat, és egyéb egészségkárosító hatásai is lehetnek. Javaslom, hogy inkább a CH-t számold:)

2010. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Elsőnek: úgy látom, jól félreértettél! Azért nem eszem többet, mert nem bírok. És mi ezen a nem kiegyensúlyozott???: reggelire egy tálka teljes kiőrlésű gabonapehely, tízóraira két abonett (teljes kiőrlésű zabbal), ebédre csirkemell-falatkák párolt karfiollal, répával, desszertként pár szem eper, uzsonna: két szelet abonett egy szelet sovány sonkával, vacsora: fejes saláta retekkel, paradicsommal, újhagymával. Nos, ezt ettem ma, az uzsonna meg a vacsi van hátra. Mi ezen a nem kiegyensúlyozott? Jól megrágom az ételt, lassan eszem, 3 óránként. A mozgás megvan heti háromszor, nem hiszem el, hogy az nem elég (mikor 12 órában rohanok a kétévesem után...)
2010. máj. 5. 14:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok!Ügyesen kihozod a legtöbbet a limitből:) Majd arra figyelj, ha lefogytál, hogy ne térj vissza egyből a 2000-2500kcalra, mert akkor zutty, pillanatok alatt feljön az összes. Majd szép lassan emeld az adagot(számolva), és úgy nem lesz gond:) HAJRÁÁ!
2010. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! Köszi! Igazából nem akarok visszatérni magasabb kcal-ra, ha már lefogytam. Ezt az egészet életmódváltásnak gondolom. Vajon mikorra fogyok le így??
2010. máj. 5. 15:15
 6/15 anonim ***** válasza:
mindennap ugyanazt eszel?
2010. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem ugyanazt, de variációkat gyártok egy témára. Pl. az abonettes kaja helyett egy alma és egy kis sovány sajt. Szóval változatosan. A főétkezésnél pedig fehér husi, hal, és ahhoz különféle zöldség, de mondjuk nem kukorica.
2010. máj. 5. 15:34
 8/15 A kérdező kommentje:
Még vélemény, jótanács? :-)
2010. máj. 5. 16:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok:) Hogy mikorra fogysz le? Heti 1kg-mal számolva 15 hét, de persze ez nem így megy. Elején lemehet akár 2kg is, aztán a végére lelassul.Minél kevesebb plussz van rajtunk, annál lassabban meg le:(Sajnos ez így van, nem lehet kiszámolni. Egy tippet viszont írok, 4-6hónap:)
2010. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jajj...akkor lőttek a strandolásnak! :-((
2010. máj. 5. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!