Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen diétába kezdett/kezd...

Ki milyen diétába kezdett/kezd mostanában?

Figyelt kérdés
Én nekem még 5-10kg-t le kellene adnom. Kiváncsi vagyok ti mivel próbálkoztok. 20/L
2017. jan. 15. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Regenor.
2017. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Visszatértem a kedvenc életmódomhoz.

Ketogén diéta, 23/1 időszakos böjt, súlyzós edzés, séta pici futással.

Nem tuti, hogy fogok fogyni, de jól fogom érezni magam s ha sokat eszem, akkor legalább izmodosom. De ha odafigyelek, akkor nagyon lassan biztos menni fog a fogyás.


Ez persze az én módszerem, nem ajánlom másoknak.

2017. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én szénhidrátot számolok. Semmi mással nem fogyok. Edzés heti 3. Két súlyzós egy kardio.
2017. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csökkentem a szénhidrátbevitelt, növelem a folyadékpótlást, több zöldséget eszem, minimálisra csökkentem a nassolást (de azért teljesen nem hagyom el, erre napi 100 kal a limit, úgy gondolom, ez hosszú távon is tartható, jobban, mintha teljesen megvonnám magamtól))

Igyekszem ráállni, hogy többször egyek kevesebbet semmint kevésszer sokat.

Egyelőre ennyi - ha már fogytam valamennyit, és megállok a fogyásban a kitűzött cél előtt (nálam ez -10 kg), akkor esetleg fogok mozogni is (akkor már az idő is jobb lesz:)), egyelőre csak hólapátolással égettem némi kalóriát:S (De nekem a mozgás sokkal nehezebb, mint az étrend átalakítása, így ezzel kezdtem.)

2017. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!