Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt sikerülhet...

3 hónap alatt sikerülhet átalakulnom? Motivációs tippek?

Figyelt kérdés

Nyár végén maradt rajtam 6 kiló plusz, de a lustaság miatt iskola időben már nem tettem semmit azért, hogy eltűnjön. Nagyon kevés motivációm is volt. Viszont most konkrétan elhatároztam hogy tavaszi szünetre ledobom ezt a felesleget, de úgy, hogy az szemmel látható legyen. Eddig akárhányszor nekifutottam, visszajött, mert gyorsan akartam nagy eredményt elérni, ami nagy hiba volt. További motivációra lenne szükségem. Nektek mi segített? Bármire kiváncsi vagyok, ami feldobhatja egy kicsit a diétát (pl weboldal, valaki blogja/YouTube csatorna) akármi amiből ti merítettetek.

Szerintetek el lehet érni 3 hónap alatt centikben is látható változást 6 kg ledobása mellett?



2017. jan. 16. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy es milyen nehez?


3 honap es 6 kilo abszolut realis cel.

2017. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
159 cm és 55 kg vagyok. :)
2017. jan. 16. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Na igen, 55 kilobol 6ot leadni mar nehezebb.


De az is realis 3 honap alatt.


Szamold a kaloriakat es a makrokat, celozd meg a heti fel kilot, heti 1x mindig ugyanakkor merd magad.

2017. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem elég motiváció számodra az, hogy szarul nézel ki, akkor sosem fog sikerülni. Engem is ez motivált, tükörbe néztem, és nem tetszett amit láttam. Rajtam is 5 kg plusz volt csak, ez pont elég volt ahhoz, hogy úgy nézzek ki mint egy Michelin baba

Én egy hónap alatt adtam le, és nem jött azóta sem vissza - pedig ennek már több éve.

Kalóriaszámolás + szafi-fitt oldalán nagyon jó receptek találhatóak. Sok sikert. :)

JAA és még annyi, hogy a sok-sok cardio meg futkorászás helyett, én erőnléti, súlyzós edzéseket ajánlok. Elsősorban súlyokkal guggolást, hogy bomba jó feneked legyen.

2017. jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!