Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyhatok többet is?

Így fogyhatok többet is?

Figyelt kérdés

3 hete dolgozom egy áruházban napi 8 órát. Napközben csak egyszer tudok enni mert nincs időm és nem is szeretek idegen emberek előtt enni. Általában szendvicset szoktam vinni. Vagy két kenyeret összerakok vagy egy zsemlét vajazok meg és teszek bele felvágottat vagy májkrémmel kenem meg. Közben fizikai munkát is végzek mert feltöltöm a polcokat, egész nap állok, napjában többször körbejárom a boltot és gyalog járok haza is (kb 15 perc). Amikor hazaérek eszek valamit (ha van főtt kaja akkor azt, ha nincs akkor összedobok egy melegszendvicset vagy eszek 1-2 tojást). Nem mértem magam már régóta, de most 83kg vagyok. Szerintem 1-2 kg-t fogytam az elmúlt hetek alatt. Nyáron voltam még 88 is. Most már szeretnék egyre lejjebb menni. Amíg itthon voltam többet ettem meg csipegettem, de napi 2-3 étkezésnek szerintem meg kellene látszódni ebben az esetben. Az egyik pizsamanadrágom jobban csúszik le rólam mint eddig, a többi ruhámon még nem nagyon veszem észre.

Szerintetek így mennyit fogyhatok? Mennyi időbe telhet mire a szervezetem hozzászokik ehhez az új életmódhoz?


2017. jan. 16. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben csak éhezteted a testedet és igen, valóban fogsz fogyni, de ez csak a jojo-diéta, amikor gyorsan lemennek a kilók, de elkap majd egy "zabálás hullám" (a szervezeted ezzel jelzi, h éhezik) és kieszel mindent a hűtőből. Ennek komoly egészségügyi problémái is lehetnek pl. gyomorfekély... Jobb lenne ha szánnál időt a reggelire, ebédre, esetleg uzsonnára egy alma és vacsorakor tojás. Inkább megéri fél órával előbb fel kelni, h reggelit csinálj magadnak. Ebédidőben meg a kenyér helyett választhatnál salátát, vagy főtt kaját, amit előző nap eldobozolhatsz kis műanyag dobozokban és munkahelyeden megeheted!
2017. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!