Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom betartani, mit tegyek?

Nem tudom betartani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig kipróbáltam a 90 napos ill. egy másik diétát.

Nem jött be.

Az a helyzet, h néha éhes vagyok (vagy unatkozásból vagyok éhes, csk nem vallom be magamnak) és ilyenkor csokit eszek, legalábbis esetenként.

Mi lenne egy jó, és hatásos diéta,,?

Mit tegyek az éhség és unatkozós-éhség ellen? Mit egyek, mit tegyek?


2010. máj. 5. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Újat mondok, figyelj. Ha megéhezel, ne csokit egyél! Na, milyen vagyok? Egyél egy natúr joghurtot vagy egy almát. [én pl sokszor pufirizst rágok, ha főétkezések között megéhezem] Ha pedig ebéd vagy vacsoraidő van, egyél rendes ételt. Ne csokit, ne szemetet. Nem bonyolult. Ésszel egyél.
2010. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akaraterő nélkül semmi sem fog menni.

Találj magadnak tartalmas elfoglaltságot és állj át egy egészségesebb életmódra.

2010. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy éhes vagy, ha ilyen ócska, tudománytalan diétán vagy



ha unatkozol, menj futni, bringázni, úszni stb. + kiegyensúlyozott étrend...semmi 90 napos szarság, kevés kóla, chips, nasi, csoki hasonlók

2010. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok folyadék+zöldség+gyümölcs,abonett,sport(zsirégető)!Ilyen "tudományos" diétákkal meg hagyjál fel,mert semmi értelme!!
2010. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát őszintén szólva a 90 naposat 2 napig sikerült tartanom...

Köszi a tippeket! Lenne még egy kérd.:

Az jó megoldás, hogyha reggel sokat eszek (nem 10 óraizom) és délben is sokat, és nem vacsizom?

Vacsorával kéne valamit kezdeni, mert este sajna lassabban szívódik a táplálék...

2010. máj. 5. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:

nem jó, egyél 5-6 alkalommal egy nap


vacsira valami könnyűt: saláta, joghurtos csirkemell, tojás, túró + zöldség

2010. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igy igaz,ahogy az utolsó irja!!Egy nap többször étkezzél,de keveset!
2010. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megmondták, hogy hagyd a baromságokat, és ha éhes vagy, egyél, de látom, nem érted. Hogy akarod kibírni déltől másnap reggelig? Persze, hogy megint csokit fogsz zabálni. Ezzel sokkal többet ártasz magadnak (a kilóknak és az egészségednek is), mintha normálisan vagyorázol. Szelet hús (vagy visli, vagy sonka, vagy sajt) egy nagy tál salátával (sali, uborka, paradicsom, retek, hagyma, paprika... stb.). Ebben semmi nem hizlal, viszont tele van rosttal és vitaminnal. Salátából bármennyit ehetsz. Ha öntet kell hozzá, akkor natúr joghurtba tegyél zöldfűszert vagy fokhagymát, de üresen is jó.
2010. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!