Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mi volt az az ételmennyi...

Kinek mi volt az az ételmennyiség amikor annál többet nem bírt enni?

Figyelt kérdés
Tehát mennyit és mit ettetek amikor olyan szinten bezabáltatok hogy mozdulni se tudtatok?
2017. jan. 18. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi.
2017. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Karácsonykor megettem kb. 1 kg fokhagymás sült tarját, köret nélkül. Hányás lett a vége, egész éjjel. 31 éves, 2 gyerekes anyuka vagyok, kb. 60 kg vagyok.
2017. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Amikor rengeteget eszem, általában nem szoktam mérni, de egyszer 2800 kcalt ettem ebédre, éppcsak elverve az éhségemet. Egyetlenegyszer történt meg (ráadásul nem szénhidrátdús stílusban, ami nálam meglepő), bár elég zsíros sütiből ennyit szerintem szinte bármikor be tudok pakolni, maximum nem akarok, mert adott esetben (pl. épp jól vagyok lakva az előző napok miatt) rosszul esik.


Ilyen "mozdulni sem tudok" nálam nincs, hasfájás a maximum, amit elő tudok idézni, de azt is nagyon nehéz. Több kiló étel egyszerre azért már kényelmetlen :)

2017. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 tányér csülkös bableves a csülök kb.1/2kg, egy egész grillcsirke+sülkrumpli+6-8db sült csirkeszárny,4 db. krémes, 1 liter cola,10-15 db. sajtosrúd.
2017. jan. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kapros csirkét rizzsel 2x , saláták, sütik , sült húsok. Annyira fájt a hasam..azt hittem szétreped. Nem hánytam pedig megkönnyebbülés lett volna.
2017. jan. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Fura látni, hogy "normál" emberekbe elfér ennyi kaja. Én bulimiás binge eaterként eszem annyit (meg többet), mint amennyit néhányatok írt.
2017. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!