Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnék 10...

Mennyi idő alatt tudnék 10 kilót leadni úgy, hogy naponta járok kondiba, de az étkezésen nem sokat változtatok?

Figyelt kérdés
Mit csináljak a konditeremben? Mit ajánlotok? Még sosem jártam, ezért kérdem, hogy másoknak mi a tapasztalatuk, véleményük!
2010. máj. 5. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Izmosodni fogsz legfeljebb, de az is a kaján múlik, ahogy minden. Ha izmosodsz, akkor még hízol is nem, hogy fogysz. A fogyáshoz jó diéta kell, és aerob mozgás. Futás, bringa, séta.
2010. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, ha kondizol attól a súlyod feljebb megy, mert izmosodsz. A zsírod nem megy lejjebb.

Ha a kaján nem módosítasz, nem lesz jó... 95%-ban azon múlik.

2010. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam. Szóval én inkább formálni szeretném a testem, és kb. 10 kiló felesleg van rajtam. Tudom, hogy fogok izmosodni, ez a célom, hogy ne legyek annyira punnyadt, csak a háj az mennyi idő, amíg nagyjából eltűnik? Vagy kevésbé lesz látható?
2010. máj. 5. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyi nem érted... Nincs formásodás, meg feszesedés, ezek szavak! Zsírt lehet leadni, felszedni, izmot lehet leadni, felszedni. Ha valaki a táplálkozását nem rakja jól össze, és csak eljár terembe, akkor minimális eredményeket fog elérni. Ha valaki a testzsírszázalékát lejjebb akarja vinni, akkor egy nagyon komoly étrendet össze kell rakni, és kellő mennyiségű aerob mozgást be kell iktatni. Megfelelő mennyiségű fehérjét kell enni, mert az kell az izmoknak. Megfelelő szénhidrátot, mert az kell, hogy legyen energiád. De nem mindegy, hogy mikor mennyit és milyet... Ezért nem néznek ki az emberek sehogy! Mert nem olyan egyszerű a képlet...
2010. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor majd holnap nekiállok, és kifejlesztek magamnak, egy megfelelő étrendet, amit be is tudok tartani! Köszönöm a válaszokat! :)
2010. máj. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!