Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a szobabicikli?

Mennyire hatásos a szobabicikli?

Figyelt kérdés
a párom vásárolt egy szoba bringát hogy edzésben legyek ö szerinte még ne mennyek termbe mert 100kg vagyok és csak megeröltetem magam igazavan ?
2008. okt. 9. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a szobabicikli nagyon jó. Miközben nézed este a tévét, tekersz fél-1 órát, és meg fog látszani az eredmény. Emellett persze azért érdemes az étkezésedre is odafigyelni. Este 6 után ne egyél, igyál sok vizet, és kerüld a péksüteményeket!
2008. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hatásos. Napi egy óra folyamatos! tekeréssel hatásos zsírégető.

[link] (aerob edzés)

2008. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként napi fél óra nem elég? Kell az 1 óra biciklizés ahhoz, hogy fogyjunk valamit?
2008. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Azért nemelég a félora mert a szobabiciklizés nem egy nagy intenzitású sport igy legalább 45-60 percig kell csinálni mivel csak 20 perc után indul be a zsirégetés.
2008. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szobabicikli hatásos! Szerintem a félóra is hatásos ha gyakran használod.
2009. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is van szobabicóm,meg kinti is.

Csak hát amúgy nemtudok biciklizni.XDD

Mellesleg 14/L vagyok és 155cm/67kg ...voltam.:D

Már majdnem egy hete minden nap 50-50 felülést megcsinálok (ezeket leginkább ebéd,vacsi után,de ha van még energiám többször is)

És utána fél óra szobabicikli úgyszint ebéd-vacsi után.Átlagosan olyan 22km/h-val tekerek.XDD

Az étrendemen is jócskán változtattam.Reggel hamarabb felkelek,hogy bekajáljak valami műzli szerűt,meg 1 pohár tejet/teát.Ebédre az eddigi adagomnak a felét eszem meg,abból is ha pl husis kaja,akkor a krumplit,tésztát stb köretet jóval csökkentem,nagyrészt inkább savanyúságot eszek.Vacsira pedig joghurt/kex,ilyenek.Napközben pedig sokat iszok.És szabadidőmben sem hentergek,most speciel a karácsonyi hajsza miatt segítek anyuéknak díszíteni stb.:D

Eddig péntek óta nekem -2kg.Nekem ez így bevált.

2010. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!