Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen módszerrel...

Szerintetek ilyen módszerrel elérem a célom?

Figyelt kérdés

A célom lefogyni pár kilót mert ünnepek alatt meghiztam. Most jelenleg 55 kg vagyok és ehhez 168 cm, 15 éves lány. Használom a kalória bázist, napi 1500 kcalt ehetek, de ebből 1300 fölé nemigen megyek. Ja és nem eszek csokikat meg sütiket, hanem áttértem az egészséges táplálkozásra: sok fehérjét fogyasztok, nem eszek fehér lisztet, tésztát, napraforgó olajat és tejtermékeket. Teljes kiőrlésű kenyérre és kiflire cseréltem ezeket. Sok zöldséget eszek, és ügyfelek arra, hogy ne cukrozzam az ételeimet, esetleg méz, ha nagyon kell. Ezenkívül napi több liter teát iszok, természetesen ízesítés nélkül, főleg zöldet. Sportként pedig napi 37 perc intenzív pilates és egy kis yoga lazításképpen.

Szerintetek ilyen módszerekkel le tudok adni pár kilót?

Egyébként elfelejtettem írni, de egyáltalán nem éhezem, nagyon jól érzem így magam.

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. jan. 23. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Ez így jól hangzik, szerintem menni fog, persze hogy mennyire tempósan, azt nem tudhatom, sokaknak ilyen számok mellett elég kis kalóriadeficit jön össze, ami persze nem baj, hisz sok fogynivalód nincs, így sem fog sokáig tartani.
2017. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
inkább szedj magadra vagy 6-8 kg izmot, hogy ne úgy nézz ki, mint egy csontváz!
2017. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!