Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem? (A...

Lilith1994 kérdése:

Tudnátok segíteni nekem? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Segítségre lenne szükségem abban hogy megfelelő edzést találjak ki magamnak. Szeretnék fogyni mert az elmúlt pár évben elég sok kiló feljött (láb probléma miatt valamint fogamzásgátló szedése miatt)

Egy hónapja kezdtem el edzeni de nem érzem a hatását. Mások szerint kezd látszani.

Na de abba kérném a segítségeteket hogy rossz bokaszalaggal milyen edzést tudok csinálni?

(gyógytornászhoz járok heti egyszer az orvos azt mondta hogy idő kérdése de meg gyógyul. El volt szakadva az achillesem és nem a legjobban gyógyult össze de már kezdi bírni a terhelést)

Főként fenékről és combról szeretnék leadni.

22/L

Ui.: linkeket is nyugodtan küldhettek.


Előre is köszönöm sziasztok.



#edzés #fogyás #láb probléma
2017. jan. 23. 22:30
 1/3 anonim válasza:
Hat így a futás nem jöhet szoba, esetleg guggolj mert az nem főként a szalagodat terheli. Ami meg jobb szerintem azok a talajtorna gyakrolatok (ilyen "ollozas", labemeles bár az hasra is jó ). Ami nagyon jó lehet az a biciklizés, szobabiciklizes😁. Vannak akar ilyen térd felhuzo gyakorlatozó h háton fekszel de tele van velük a net . Nagyon fontos a taplalkozas, figyelj oda (nem azt jelenti h koplalj meg ne egyel!) Remelem valamennyit tudtam segíteni , bár nem a legjobb válasz, Bocsi :/
2017. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget :)

Az a helyzet hogy nem túl helyesen táplákozom. Általában kevesebbet a kelleténél..:/Voltam dietetikusnál és azt mondta hogy mivel ennyire keveset eszek ezért mindent elraktároz a szervezetem. lehet h igaza van :/

2017. jan. 23. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, kevesebbet kell enni. Nem tudod szabályozni, honnan mennek le kilók, ezt úgy szoktuk mondani (csaknem minden nap itt a GYK-n), hogy nincs helyi fogyás. Fogysz, aztán előbb-utóbb lemegy mindenhonnan. Nőknek általában 1200 kalóriás napi étrendet szoktak ajánlani, ez sokaknak megfelelő az egészséges mértékű fogyáshoz. Pontosabb értékeket csak több adat birtokában lehet mondani.

.

Hogy rossz bokaszalaggal milyen edzést lehet végezni, leginkább egy (sport)orvostól lenne érdemes megkérdezni. Talán az úszás és az elliptikus tréner nem terheli annyira. Vagy végezhetsz fitnesz edzést (Béres Alexandra és társai).

2017. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!