Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudtok a szegedi klinika...

Mit tudtok a szegedi klinika tojás diétájáról? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés

Mennyit fogytatok tőle? Ki lehet bírni?

Én hétfőn fogom kezdeni!


2010. máj. 6. 13:48
 1/5 maundrel ***** válasza:
2010. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erről lenne szó: [link]
2010. máj. 6. 14:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem sokat fogok fogyni tőle, ha betartom! :)
2010. máj. 6. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:
A szegedi klinikának nincs tojás diétája, csak vannak olyan buta emberek, akik ha azt olvassák, hogy "klinika" akkor összesz@rják magukat a tisztelettől.... Hívd fel a szegedi klinikát (természetesen több is van, hogy ne legyen egyszerű) és kérdezz meg egy orvost, hogy ismeri-e! Aztán olvasd fel neki, és azt is kérdezd meg mit gondol! Vagy kérdezz meg engem, aki szintén orvos! Én azt mondom, ez egy elmebetegség, ennél még az is egészségesebb, ha a zsírt lángvágóval égeted le magadról. A szervezetedet tönkrevágod vele, és több jön vissza, mint ami lement, ha abbahagytad. Ráadásul a zsírcsökkenés minimális lesz, az izmokból fog a szervezet elvonni tápanyagot, mert ez koplalás! Ha minden jól megy ki is száradsz, mert a kávé vízhajtó hatású. Ezt a "diétát" egy olyan ember találta ki, akinek halvány gőze nincs a táplálkozásról, minden orvos és klinika nevében kikérem magamnak.
2010. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor felejtsem el az egészet igaz?
2010. máj. 8. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!