Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúránál ez normális?

Fogyókúránál ez normális?

Figyelt kérdés

2,5 hete fogyózok, eddig nagy nehezen leadtam 2 kilót, de semmi nem látszik meg rajtam, és félek, ha így haladok, nyárra is ugyanilyen maradok.

(72kg)



2017. jan. 25. 16:34
 1/7 anonim válasza:

Szerintem igen. Amikor én kezdtem akkor 5kg után láttam változást először magamon. Ne aggódj, ha így folytatódik akkor nyárra tuti sikered lesz.


16/l

2017. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5hónap után látszott csak.
2017. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy fogysz 10kg-t, eléred az álomsúlyod. Lehet, hogy még ekkor is látszik rajtad "felesleg", de az csak a bőr, stb. Ebben az esetben nem a további fogyókúra, éhezés a megoldás, hanem csak simán hagyni kell a szervezetet, had regenerálja magát, had szokjon hozzá a -10kg-hoz. Kell egy kis idő, mire rendeződik a fogyás.
2017. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én fél év után sem láttam változást, mások igen (kellemes tempóban fogytam, heti 30 dekát, de asszimmetrikusan és nagy feleslegből). Normális, persze. Mit vársz 2 hét után? Van, aki ennyi idő alatt el se kezd fogyni.

S van, aki fogy 2 kilót s óriási a változás, főleg, ha az összes feleslege ennyi.

2017. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Két és fél hét még nagyon kevés idő. Hónapok kellenek a komoly változáshoz.

Csak csináld tovább és meg lesz az eredménye.

2017. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én több mint fél év után láttam változást, mások már korábban is mondták, én nem hittem nekik, mert nem volt meg az önbecsülésem, és ugyan olyan kövérnek láttam magam.
2017. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40kg mínusz után pont olyan dagadtnak látom magam mint előtte... javaslom dobd ki a csába a mérleget meg a tükröt és vegyél egy centit... sokkal motiválóbb.
2017. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!