Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek "stresszhas" ellen?

Mit tegyek "stresszhas" ellen?

Figyelt kérdés
Utána néztem neten nekem elvileg stresszhasam van.Ez azt jelenti,hogy a koldokolnel van egy kis "butty"😂.Mit tudnek ellene teni???

#fogyókúra #sport #mittegyek sos #stresszhas
2017. jan. 26. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, a net szerint hogy kell nevezni.


Ha nem azt látod a tükörben, amit szeretnél, akkor két dolgot kell tenned:

- átgondolni az étrendet. Ha testsúlycsökkentés a cél, akkor kalóriadeficitbe kell kerülnöd, ha a súlyod jó, akkor csak az összetételen érdemes változtatni: fehérjében, összetett szénhidrátokban és rostban gazdag étrendre állni, sok vizet fogyasztani és megfelelő gyakorisággal enni, elkerülendő a szervezet vészreakcióját a "koplalásra".

- sportolni, mozogni. Lehetőleg olyasmit, amit élvezel is, és kellően intenzív.


A kettő együtt, ha jól csinálod, nem könnyű, de nagyjából egyenes út a jó alakhoz és egészséghez.

2017. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:

a wellnesipar újabb okos címszava, stresszhas, stresszfosásról már hallottam, annak még van is értelme, de ez... :D


nincs helyi zsírégetés, diétázol, edzel megfelelően, sokat és rendszeresen, sokat iszol, sokat alszol és el fog tűnni. ennyi

2017. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!