Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi kb 1300 kcal-t eszek/i...

Ha napi kb 1300 kcal-t eszek/iszok meg akkor mennyit kell naponta edzenem ahhoz hogy 4 hónap alatt 15kg-ot fogyjak?

Figyelt kérdés

Ha 1300 viszek be és letornázok vagy kardió stb napi 1 vagy 1.5 alatt olyan 7-800kcalt akkor sikerülhet?

Ha nem egészséges akkor ok elhiszem de már nagyon zavar a súlyfelesleg..


2017. jan. 28. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hány kiló vagy és milyen magas, azaz kb. mekkora az alap kcal igényed. 1300 mellett már ne tornázz sokat, max fél óra, inkább 1500 és akkor lehet 1-1,5 órát. Legfeljebb amelyik nap nem tornázol, akkor ismét csak 1300. De ez eléggé kevés kcal amúgy.
2017. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

165cm 60kg-san fogyóztam 1400al.

Neked 1500-600 kell, ha tornázol. Ha nem, akkor 1400körül.

2017. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

177 70

akkor 1500at viszek be

2017. jan. 28. 14:29
 4/10 Krisz85 ***** válasza:
23%

nagyon kevés a bevitt kalória, és ugyebár az sem mindegy, hogy az az 1500 / aminek 1900 nak kéne lenni egyébként/ miből áll, hány étkezéssel viszed be, mennyit iszol és mennyit alszol, ez mind mind befolyásolja, nem a súly számít hanem a testzsír% - ami nem egyenesen arányos a súlyvesztéssel,


szerinted melyik néz ki jobban? 5 kg csak zsírból fogyás, vagy 7 kg fogyás amiből 4 kg izom 3 kg zsír? melyiknél lesz rajtad jobban lötyögő bőr? melyiknél lesz jobb a sportteljesíményed?


ha nem születtél vékony alkatúnak, nem leszel vékony, ezt felejtsd el, viszont akkor is nézhetsz ki jól, sőt!, de ne akarj gebe és vékony lenni, csökkentsd a testzsí%-od, ez a lényeg!


"Ha nem egészséges akkor ok elhiszem de már nagyon zavar a súlyfelesleg.." erre pedig hadd reagáljak, nem arról van szó, hogy nem egészséges, hanem ha már túl kevés kalóriát viszel be, akkor a tested még jobban zsít fog tárolni, mert azt az ingert kapja, hogy nincs kaja, saját tapasztalatból is mondom.


mi kell tehát?


heti min. 3 súlyzós kemény edzés, igen ha csaj vagy akkor is!

heti min 7 óra aerob, vagy kardió edzés, itt a naponta 1 óra jobb mint a heti 4*1,5 + 1 óra,

diéta, neked kb 150 g összetett szénhidrát, semmi cukor, liszt, asztali só!

semmi feldolgozott,

semmi mű kaja, ha csalsz, magadad csapod be / ráadásul egy két kiló víz is feljöhet rád egy sima sajtburgertől is, mert hát az csak egy kis sajtburger/

- napi 3-4 liter víz

napi 8 óra min. alvás

kevés stressz

fehérje min 150 g

minimális zsírbevitel,

sok rost, zöldség,

a szénhidrátokat reggel, edzés előtt és edzés után kell bevinni a többi étkezés ferhérje és zöldség kell legyen

2017. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szóval 177centihez akarsz 55kg lenni?!
2017. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Krisz azert ne essünk tulzasokba... egy halado testepitönek ez biztos tuti program, de heti het nap edzes, ebböl 3x dupla, ezt meg a rendszeresen sportolok sem mind birnak. Kb mintha egy kezdö futonak azt mondanad, nesze felmaraton, fuss oszt kesz. Heti 3x 1 ora mozgas az elejen böven eleg. A tulzott elvarasok egyenes utat jelentenek a feladashoz. En az elsö 6 km-em utan jarni sem tudtam, nemhogy meg sulyzos edzeni...Pedig az csak 35 perc kb. Az egy ora futas nekem 9-10km, fel evembe telt eljutninoda. Nem mindenki született hosszutavfuto.
2017. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elkezdtem úgymond modellkedni és addig semmi komoly nem lehet ameddig le nem megyek 55-59re kb

Mert a modellek 180 hoz 54-58

2017. jan. 28. 17:18
 8/10 anonim ***** válasza:
De a legtöbb modell betegesen sovany. Rajtad nem sulyfelesleg van, hanem normalisan nezel ki, ennyi.
2017. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez kedves:) de a lábaim nagyon zavarnak:/ a combom összeér és hát ennyi a bajom magyarul
2017. jan. 28. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Na en ezt az összeer a combomat sosem vagtam. Szerintem nekem is összeer ( fent a lovagloizmommnal, lent van benne egy kis "luk". De ez miert gond? okkal csunyabb egy narancsbörös fenék, vagy egy hájas has..
2017. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!