Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy mindig rendesen eszek...

Bulimic Royalty kérdése:

Ha egy mindig rendesen eszek csak minden héten egyszer sokat eszek és akkor mindent és utána hánytatom magam, akkor is lehetek bulimiás?

Figyelt kérdés
minden,héten,egyszer,eszek,bulimiás

2017. jan. 29. 13:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Néha igen.Meg legalább fogyaszt,úgy hogy bármit és bármennyit eszek.Remélem,hogy a kórházban nem fogok kikötni.Lenéző,bunkózó és agresszív kommentelők kérem kíméljenek.!Csak a kérdésemre értelmes választ.Tudom,hogy mit csinálok.
2017. jan. 30. 20:47
 12/24 A kérdező kommentje:
Jav.:Csak a kérdésemre értelmes választ kértem és köszönöm.
2017. jan. 30. 20:48
 13/24 anonim ***** válasza:

A válaszokat szerintem már megkaptad.

Amúgy minden magát hánytató, bulémiás kórházba kerül.

2017. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Értem.Például miért kerül kórházba?
2017. jan. 30. 21:13
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de itt senki sem segélyszervezet, hogy egy ilyen idióta felfogással rendelkező embert ápolgasson.

Nézz utána, milyen következményei vannak.

Ennyire nem lehetsz életképtelen..... Bár de igen, sajnos ennyire az vagy.

Te nem beteg vagy, csak lusta. De attól még kezeltetned kellene magadat.

Amúgy a legfőbb érv a hánytatás ellen, hogy a gyomorsav kikezdi a nyelőcsöved, azon kívül pedig, hiába eszed meg a kaját, abból tápanyag felszívódni nem tud, mert kihányod.

Szóval élve elsorvadsz.

2017. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Értem.Utánanéztem.Kioktatást és jellemzést nem kértem.Ha bulimiás vagyok,itt írták páran,akkor Miaként fogok élni Én így jól érzem magam.:)Orvoshoz ezért nem akarok menni.

Amikor sokat eszek és utána mindjárt az evés után hánytatom magam,akkor még nem emésztek,így nem lehet gyomorsav benne.

Vitaminhiányom az mondjuk van eléggé,de vitaminokat szedek rá így nem lehet semmi bajom.:)

2017. jan. 30. 22:00
 17/24 anonim ***** válasza:

Ja, csak bogyókat enni tök felesleges úgy, ha nem viszel tápanyagot a szervezetedbe, mert nem tud mivel felszívódni, észlény!

Majd ha kiszáradás miatt kórházba kerülsz, akkor majd ne sajnáltasd magad.

2017. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Az nem olyan biztos..I

gyekszem vigyázni magamra.:)

2017. jan. 31. 10:15
 19/24 anonim ***** válasza:
95%

"Amikor sokat eszek és utána mindjárt az evés után hánytatom magam,akkor még nem emésztek,így nem lehet gyomorsav benne."


Dehogy nincs benne! Már azelőtt van benne, hogy az első falat leérne. Az emésztés pedig a szájban, a nyállal kezdődik.

2017. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Számomra Mia (Bulimia) Ő az istennőm és Én hiszek benne,beszélgetni és imádkozni is szoktam hozzá.:) :) <3 És ez az Én életstílusom(életmódom) is.:) Az Én Pro Ana és Pro Mia blogom is errol szól Mia és Én.:) <3 :) <3 Szóval egyszerre életstílus és szubkultúra is.:) Nemtudom,lehet,hogy valami igazság van a válaszodban..De szeretek így fogyózni és élni.:) Én szeretek és imádok mindentösszenni és kicsit bizarrnak tűnhet,de hányni is.:) Mert olyan jó.:) Mindjárt megyek is enni és taccsolni.:)
2017. febr. 3. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!