Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet gyorsan lefogyni...

Hogy lehet gyorsan lefogyni (kezdetleges cukorbetegen)?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2017. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira el vagy hízva hogy kezd kialakulni a cukorbetegség, tehát már gond van a vércukroddal, akkor még van mit tenni, de ehhez életmód váltás kell hosszú távon.

Étkezésen változtatni, és persze testmozgás, szigorúan! Nem kell minden nap, de 2 naponta nem árt kezdésnek egy kis mozgás amit fokozatosan kell emelni. Nem tudom hány kiló vagy, és milyen magas, de ne hirtelen akarj lefogyni, szépen fokozatosan, időd van rá.


Mindenképp kezdd mozgással, ne futással, mert ha annyira kövér vagy akkor össze esel és a mentő visz el. Kezdd sétákkal, kondi terembe még ne járj mert totál felesleges még. Aztán ha már 2-3 hónap alatt ezekhez hozzá szoktál, persze ez idő alatt egy kis pilates edzéseket célszerű végezni, akkor mehetsz edzőterembe, de szigorúan csak kardió edzésekre menj. Súlyzókat felejtsd el mert fogyásnál teljesen felesleges, meg nem természetes az izomépítés azzal, csak sokan divatból nyomják. Ha picit erősödni akarsz saját testsúlyos edzéseket kezdj el csinálni, ami persze nem árt.


De ha nagyon túlsúlyos vagy, akkor orvossal konzultálj erről, mert csak így magadtól veszélyes belekezdeni.

2017. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit jelent nálad a kezdetleges cukorbetegség, de hasonló cipőben jártam. Mivel a diabétesz nem tréfa, ezért nagyon komolyan vettem, azonnali étrendváltás, mellőztem a zsíros ételeket, és a túlzott húsfogyasztást, meg azóta is futok heti 30 km-t. (Ezt persze súlyos elhízás esetén nem ajánlom, túlzottan megterheli a szívet.)
2017. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A második válaszadóval ellentétben én pont a súlyzós edzést ajánlom. Kezdetben úgyis tudsz izmot építeni, hogy zsírból fogysz. Ez azért jó, mert sokan úgy fogynak, hogy annak max a fele zsír, a többi izom. A végén meg ugyan úgy gyengék lesznek. Én edzőteremmel (főként súlyzós edzés) és megfelelő étrenddel (nem koplalva) fogytam le idáig 123 kg-ról 91kg-ra.
2017. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!