Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit fog...

Szerintetek mennyit fog mutatni a mérleg hétfő reggelre?

Figyelt kérdés

A héten már nem fogok enni semmit sem, legalábbis így tervezem. Nem lesz tőle semmi bajom sem, fogjuk fel tisztító kúrának. 164cm magas és 58 kiló vagyok, a cél az 50 elérése. Persze nem ez alatt a 3 nap alatt =). Szóval mi a tippetek? Ha szeretnék leírom hétfő reggel!

18/L


2010. máj. 6. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Kevesebbet fog mutatni, de azért, mert vizet fogsz vetíteni.
2010. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagy butaság amit tenni készülsz, mert nem a zsírból fogsz fogyni, és legyengülsz. Majd ha újra hajlandó leszel enni a dupláját hízod vissza. De a t döntésed!
2010. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De igazából ezt azért nem értem, mert a nyáron csináltam 5 napos dinnye kúrát (azaz 2 szelet naponta, ami ugye kb 100 kalória) és mindenki mondta, hogy mennyire megcsappantam. 3,5 kilóval mutatott kevesebbet a mérleg. És én is éreztem a farmeromon, hogy fogytam.....akkor hogy van ez?
2010. máj. 6. 20:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen ,vízet veszítesz majd és azért vagy könnyebb.Amúgy meg amint elkezdesz enni a szervezeted "vadul raktározni" kezd mert éhezteted a szervezeted és mindent elraktároz hogy legyen miből energiát termelnie.Egyébként nagyon rosszat teszel az éhezéssel,inkább akkor egyél egész nap mindenféle salátákat és igyál sok sok vizet ugyanezt éred el vele csak a szervezeted nem készül ki.
2010. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nem offolni akarlak és nem is kell egyetértened velem.Van egy lány akit ismerek és ezt csinálta mint te nem sokáig csinálta mert kórházba került ráadásul még bélcsavarodást is kapott.
2010. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

En is most ezt tervezem, en csak reggelit fogok enni, mert azt muszaj, mert suliba jarok es nagyon ehes leszek, en le szeretnek adni kb 4 kg es ezt adig csinalom , amig tokelets alakom nem lesz :D

Az eseget meg lehet szokni, 2 nap utan , mar nem is erzed.

2010. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én kórházba voltam, 3 napig nem adtak kaját, meg nem is ehettem semmit, csak vizet, meg hashajtót :S


Ezt egy vizsgálat előtt csinálták, mert csak így tudtak megvizsgálni.

De közben nem bírtam az éhhalált és ettem agy banánt, aztán jól le is csesztek :)


Hát fogytam az alatt a 3 nap alatt, pedig nem voltam dagadt, és nagyon le is gyengültem, olyan kis gyenge mimóza lettem és már alig vártam hogy jól bezabálhassak :)


Aztán sztem a köv 3 nap alatt vissza is híztam magam normálisra :)

2010. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom ha tartósan fogyni akarsz, akkor ahhoz tartósan kell fogyózni, és elég az is ha csak mértékletesen eszel.


De nem zsíros pacalpörköltet nokedlivel :)

2010. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hétfőre lemész mondjuk 55 kilóig, kedden elkezdessz enni, csütörtökön 58 leszel, aztán örülhetsz ha utána nem jön fel még 1-2 kiló.
2010. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=aTIjRxT_Y9g


nézd ezt végig és kezdj el gondolkodni

2010. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!