Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 évesen 165cm 72kg Hogy...

Belieber20099 kérdése:

12 évesen 165cm 72kg Hogy tudnék fogyni? (Többi lent )

Figyelt kérdés

12 éves vagyok 165cm és 72kiló... :( Tudom hogy ez már kövérség a magaságomhoz és a sulyomhoz képest. Szeretnék lefogyni legalább 55-60kg ra. Igazából nem más miatt szeretnék mert csufolnak meg ilyenek csak nem vagyok megelégedve önmagamall ha nézem magam a tükörben elszomorodok. Egyszerűen nem tudom így el fogadni magam.

Amúgy ha ez számít akkor erős csontozatom van és hogy mondjam ilyen 'válas' vagyok. A lábaim nem olyan zsírosak. Csak a hasam. Esetleg valaki étrendet vagy hasonlót tudna nekem írni? És elnézést a megfogalmazásért és a helyesírási hibákért


2017. jan. 30. 20:29
 1/7 anonim válasza:
32%

Szia

Figyu,ne várd el,hogy mindenféle speckó kajákat ajánlunk.12 évesen fejlődő szervezet vagy.A lényeg:sportolj,ne nassolj,ötszöri étkezés,sok zöldség és gyümölcs.Én még fiatalabb vagyok nálad,és egy hónapig bírtam ilyen diétás speckó kajákkal.

Pff!

Nd kívánd!Inkábv amiket itt felsoroltam.

És bagyon de bagyon sokat mozogj!

2017. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bocsi.11/L
2017. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az is egy tanács lehet, hogyha lassabban eszel és sokáig rágod a falatokat akkor hamarabb úgy érzed hogy jól laktál, ergo kevesebbet eszel, és azt is csinálhatod hogy evés előtt iszol egy pohár vizet. A fogyás egyébként 70-30 arányban az étkezésen múlik, szóval arra figyelj, de ne koplalj. Ha sokáig nem eszel akkor a tested automatikusan beindít egy vésekező funkciót úgymond, hogyha legközelebb ennél akkor azt az ételt beépíti zsírpárnának. Sok vizet igyál, és legyél kitartó, sok időbe fog telni de megéri. :) 13/l
2017. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hali. Gondolom suliba szenvicset eszel es atlagba olyan 6-7 orad van. Van par aprosag de sok kicsi sokra megy alapon. Ha a szenvicset eszel akkor legyen benne mindig valami zoldseg es lehetoleg vajnelkul az ebednel es a vacsoranal is egyel (valami zoldet). A fo etkezesek kozott ha megehezel akkor egyel gyumolcsot egy kis zsirszegeny turot, sajtot vagy igyal vizet. En amikor annyi idos voltam mint te, igaz nem laktam a sulitol olyan messze. Igy mindig haza setaltam amikor mar ereztem, hogy a futas is menne akkor hazaig futottam.
2017. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg óvatosan a diétázással. A sok zöldség tényleg hasznos, legjobb, ha minden főétkezésedben van egy adag, azaz edd meg a főzeléket, a leveseket, a zöldségköretet. Gyümölcsöket ne főétkezések után, desszertnek egyél, inkább étkezések között vagy kicsivel előtte. Amit senki sem írt, az az, hogy húsra és tojásra is szükséged van, kell a fehérje. A vaj egyáltalán nem kerülendő, zsírokra szükség van a zsírban oldódó vitaminok hasznosulásához és még sok más élettani folyamathoz. Ne egyél zsírszegényen, inkább a cukorral, édes ételekkel, üdítőkkel, gyümölcslevekkel légy óvatos. Tejből sem kellene sokat inni, egyél inkább natúr joghurtot mézzel vagy gyümölcsökkel. Igyál elég vizet, és mozogj sokat.
2017. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ez volt az én kérdésem. Azóta sikerült lefogynom 56kg-ra! :)

Büszke vagyok magamra. :)

2017. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia, ha mgé vagy, akkor leírod, pontosan hogyan sikerült lefogynod? Én 168-9cm és kb 66kg vagyok :/

Most vagyok hetedikes (13) lány

2021. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!